• Музичні подарунки для музикантів

CHAUVET

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 12>>

За брендами

За Цінами


Бабл машина CHAUVET B250 (BUBBLE  MACHINE)
ціну уточнюйте
CHAUVET MINLASERFX компактний лазер
ціну уточнюйте
Контролер CHAUVET DMX44
ціну уточнюйте
DMX Пульт Chauvet DMX-55
ціну уточнюйте
Контроллер CHAUVET Obey10
ціну уточнюйте
Контролер Chauvet Obey3
ціну уточнюйте
Пульт CHAUVET Obey40
Пульт CHAUVET Obey40
уточнюйте
ціну уточнюйте
Пульт CHAUVET Obey70
Пульт CHAUVET Obey70
в наявності
ціну уточнюйте
DMX Голова Chauvet DMX-690
ціну уточнюйте
DMX Голова Chauvet LEG5000
ціну уточнюйте
123456 ... 12>>

Діяльність цієї компанії розгорнулася в північній стороні мальовничого Маямі Біч ще в 80-х роках ХХ століття і успішно процвітає в наші дні. Сьогодні Chauvet б'є рекорди з виробництва професійного світлового обладнання, оскільки є не тільки розробником і виробником, але також і новатором у своїй сфері.

Комутаційні кабелі, лазери, лампи для світлових приладів, провідні DMX пульти, прості прилади із звуковою активацією, сканери (DMX), снігові машини, стійки для світлових приладів, стробоскопи; а також bubble машини, голови (DMX), діммерні блоки, дим машини, рідина для buble машин, рідина для генераторів снігу, рідина для дим машин, дзеркальні кулі та ін. - вся вищеперелічена продукція має великий попит на ринку, і на це є вагома причина.

Компанія відома всьому світу завдяки гнучкій ціновій політиці і приголомшливо високої якості, адже порівнявши ціни з аналогами інших фірм-виробників, нескладно помітити суттєву різницю, при цьому якість залишається на висоті! Постійно розвиваючи і розширюючи свою діяльність, Chauvet кожного разу приємно дивує своїх покупців якимись оригінальними новинками.