(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

COEMAR

Виводити по Сортувати за ціною 12345>>

За брендами

За ЦінамиКомпанія Coemar займається розробкою і виробництвом світлового обладнання для концертних майданчиків, театрів, клубів, дискотек, телевізійних студій і великомасштабних видовищних заходів з 1933 року. Сьогодні Coemar є загальновизнаним лідером і новатором в області світлових приладів для шоу-бізнесу. Саме Coemar в 1980-х роках була презентована концепція «інтелігентного освітлення» з використанням приладу нового покоління - сканера.

Завдяки унікальним пропозиціям компанія постійно виривалася вперед і продовжує цю традицію і сьогодні.
Кращі дизайнери і інженери розробляють унікальні високотехнологічні прилади, що не мають аналогів. Обладнання Coemar відрізняється ефективністю, надійністю, простотою в експлуатації і багатофункціональністю.

Завдяки інноваційному мисленню та впровадження нових технологій, компанія досягає головного результату - створення якісного світлового обладнання, що відповідає всім потребам споживача.

Серед виконавців, в чиїх технічних райдерах неодмінно присутне обладнання Coemar - Depeche Mode, The Who, Eros Ramazztti, Santana і багато інших.

Новітні технології Coemar використовувалися на таких найбільших заходах, як Зимові Олімпійські ігри у Турині, MTV video music awards, Латинської Греммі та ін.