• Музичні подарунки для музикантів

CORT

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 42>>

За брендами

За Цінами


Комбік для електрогітари CORT MX15R
ціну уточнюйте
Акустична гітара CORT AD810-12 NS
ціну уточнюйте
Акустична гітара CORT AD880 BK
ціну уточнюйте
Акустична гітара CORT AD880 NS
ціну уточнюйте
Електрогітара CORT X1 BKS
ціну уточнюйте
Комбік для електрогітари CORT MX30R
ціну уточнюйте
Електрогітара CORT G260 OPN
ціну уточнюйте
Електрогітарний набір CORT CGPX1 BKS
ціну уточнюйте
Електрогітара CORT AERO2 BKS
ціну уточнюйте
123456 ... 42>>

Південнокорейська компанія Cort, створена у другій половині ХХ століття, на даний момент встигла накопичити величезний досвід у сфері розробки і виготовлення гітар.

Серед широкого асортименту, який пропонує компанія Cort, головними і найбільш поширеними товарами є такі, як: акустичні гітари, бас-гітари, гітарні набори та комплекти, класичні гітари, комбіки для електрогітар, тюнери і метрономи, електрогітари і багато іншого.

Особливу увагу варто звернути на те, що компанія займається виробництвом інструментів на власних фабриках, кількість яких на сьогоднішній день дорівнює чотирьом. Основна фабрика знаходиться в Кореї, а точніше, у виробничому центрі Inchon; діяльність іншої фабрики, що випускає акустичні гітари, розташована в горах під назвою Taejon. Інші ж дві фабрики не так давно приступили до виробничої роботи в Китаї і Індонезії.

Слід зазначити, що для виготовлення високоякісних інструментів компанія використовує тільки перевірену деревину і складові матеріали, які пройшли не одну складну перевірку на міцність! Віддаючи перевагу компанії Cort, Ви можете бути впевнені в правильному виборі!