• Музичні подарунки для музикантів

CORT

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 42>>

За брендами123456 ... 42>>

Південнокорейська компанія Cort, створена у другій половині ХХ століття, на даний момент встигла накопичити величезний досвід у сфері розробки і виготовлення гітар.

Серед широкого асортименту, який пропонує компанія Cort, головними і найбільш поширеними товарами є такі, як: акустичні гітари, бас-гітари, гітарні набори та комплекти, класичні гітари, комбіки для електрогітар, тюнери і метрономи, електрогітари і багато іншого.

Особливу увагу варто звернути на те, що компанія займається виробництвом інструментів на власних фабриках, кількість яких на сьогоднішній день дорівнює чотирьом. Основна фабрика знаходиться в Кореї, а точніше, у виробничому центрі Inchon; діяльність іншої фабрики, що випускає акустичні гітари, розташована в горах під назвою Taejon. Інші ж дві фабрики не так давно приступили до виробничої роботи в Китаї і Індонезії.

Слід зазначити, що для виготовлення високоякісних інструментів компанія використовує тільки перевірену деревину і складові матеріали, які пройшли не одну складну перевірку на міцність! Віддаючи перевагу компанії Cort, Ви можете бути впевнені в правильному виборі!