(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

CRAFTER

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами

За ЦінамиКомпанія, відома сьогодні як Crafter, була заснована Парком Хьюнквоном (HyunKwon Park) в 1972 році і розташовувалася в його власному будинку на площі 20 квадратних метрів. На початку свого існування, компанія виготовляла тільки класичні гітари для внутрішнього ринку Кореї і швидко завоювала хорошу репутацію, завдяки відмінному звуку інструментів. Для того, що б справлятися із збільшеним числом замовлень, компанія була змушена переїхати в нове приміщення і, в 1978 році, компанія переїжджає з Сеула в місцевість Янгу-ган (Yangju-gun).

У той час гітари продавалися під назвою Sungeum і були (і залишаються такими і в даний час) найвідомішими гітарами на корейському ринку. Хьюнквон постійно просував свою продукцію на міжнародний ринок, для підтримки цього напрямку він почав виробляти електроакустичні і вестерн-гітари.

У 1986 році, старший син Хьюнквона Инжай, приєднався до батька, залишивши його главою компанії. Инжай був упевнений, що назва Sungeum було погано сприймається в світі, і він вирішив придумати нове легко запам'ятовується і має явні асоціації. Було вирішено зупинитися на назві "Crafter", яке мало одне із значень "висока якість" і віддавало належне гітарних майстрів (майстер по-англійськи - "craftsman"). На сьогоднішній день бренд Crafter зареєстрований у провідних країнах світу.

Сьогодні компанія Crafter це фабрика площею 7 тис. кв. м., оснащена найновішим обладнанням, що дозволяє виробляти чудові інструменти, підтримуючи при цьому традиційне виробництво.