• Музичні подарунки для музикантів

CUENCA

Виводити по Сортувати за ціною

За брендами

За ЦінамиГітари Cuenca виробляються відомої іспанської мануфактурою Alhambra, знайомої вітчизняним покупцям за однойменною гітар, вже давно і добре зарекомендували себе. Гітари торгової марки Cuenca зроблені у кращих іспанських традиціях за фірмовою технологією Alhambra і володіють прекрасним звучанням та вишуканим дизайном. У них унікальна злилися найвищі стандарти ручної збірки і останні досягнення в технологіях. Строгі лінії, прекрасна фурнітура, унікальне лакове покриття, яке не тільки захищає поверхню інструменту, але підкреслює фактуру дерева, - це візитна картка іспанських гітар марки Cuenca.

Фабрика має піввікову історію, розташована в місті Муро-де-Алькой, недалеко від Валенсії. Вона по праву вважається однією з найсучасніших і модернізованих у світі. Перебуваючи поблизу великого морського порту, фабрика має унікальну можливість отримувати деревину з усього світу. Спеціально обладнані складські приміщення дозволяють не тільки зберігати до 50 000 м3 деревини, стежити за його вологістю, але і змінювати параметри сировини, приводячи їх до оптимальним для виготовлення високоякісних інструментів.

Особливу увагу мануфактури Alhambra приділяється дослідному відділу. Фахівці фабрики знаходяться в постійному пошуку свіжих рішень і нових технологій, що удосконалюють виробничий процес. Не дарма гітари Cuenca вважаються одними з кращих у всьому світі.На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а