• Музичні подарунки для музикантів

D'ADDARIO

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами
Музичний бізнес компанії d'addario почався в маленькому італійському містечку Салле, розташованому в провінції Пескара. Тоді сімейне підприємство почало виробляти струни для лютні, гітари, арфи та інших струнних музичних інструментів. У 1905 році сімейство на чолі з Чарльзом д'аддаріо іммігрували до Америки. Їх новий цех був досить тісний і виробляв не особливо багато продукції, але ця продукція була настільки витончена і відрізнялася високою якістю, що попит на неї був великим. Особливо в той час були популярні струни для скрипок і віолончелей.

Після Другої Світової Війни з появою нейлонових струн, фірмою було створено безліч моделей струн з нейлону та інших видів волокна. У 1950-ті роки почався бурхливий ріст підприємства. У 60-ті роки гітара стала найпопулярнішим інструментом в Америці, і фірма зайняла гідне місце на ринку струн, випускаючи продукцію під маркою Darco Music Strings, Inc. Darco Music Strings швидко зростала. Джону д'аддаріо, сина Чарльза д'аддаріо, приписують кілька винаходів у виробництві струн, включаючи перше автоматизоване устаткування. В результаті спільної роботи з головним виробником гітар С. F. Martin and Co. (початок цих відносин датується 1969 роком), сімейство д'аддаріо вирішило створити J.D'Addario and Company, Inc. Бренд д'аддаріо і його репутація, як фірми-виробника продукції високої якості, забезпечило величезну допомогу в розвитку ринку нових виробів. Брати Джон д'аддаріо-мл. і Джим д'аддаріо використовували новітні моделі маркетингу, досягаючи цим величезної популярності продукції д'аддаріо.

Початковий штат виробництва з 15 чоловік був збільшений і, в 1979 році, площа, займана фабрикою, зросла з 10 тыс.кв.футов в Lindenhurst (Нью-Йорк) до 25 тыс.кв.футов в Farmingdale (Нью-Йорк). У 1994 році ця площа досягла вже 110 тыс.кв.футов а кількість робітників - 150 осіб. На сьогоднішній день d'addario & Company, Inc. займає площу в 190 тис. кв. футів в Фармингдейле (Нью Йорк) плюс 51тыс. кв. футів виробництва Rico в Каліфорнії, а кількість робочих перевищує 900 осіб.

В даний час у виробництві використовуються всі новітні технології виготовлення струн, що дозволяють отримати продукцію відмінної якості. Продукція компанії постачається у більш ніж 5400 музичних магазинів в США і доступна в більш ніж 100 країнах по всьому світу!


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а