(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

D.A.S. AUDIO

Виводити по Сортувати за ціною 1234567 ... 10>>

За брендами

За ЦінамиІспанська компанія D.A.S. Audio - один зі світових лідерів у виробництві професійного звукового обладнання.

Компанія D.A.S. відома у всьому світі завдяки якості продуктів і обслуговування, спрямованого на споживача.

Після 40 років активної діяльності, D.A.S. придбала цінний ноу-хау в розробці звукопідсилювальних систем. 130 людей займаються дизайном, побудовою і доставкою широкої лінії продукції, яка використовується там, де якість і надійність завжди були основними аспектами.

Протягом усієї своєї історії мета залишалася незмінною - досягти найвищого рівня якості звуку, надійності та дизайну, необхідних для того, щоб стати провідним виробником в аудіоіндустріі.

Що залишилося незмінним, так це суворий критерій, за яким компанія судить про якість та сервісному обслуговуванні, її наріжний камінь в тому, щоб досягти доброї організації виробництва продукції D.A.S. і в тому, щоб споживач був цією продукцією задоволений. Сьогодні компанія виробляє акустичні системи, компоненти та аксесуари, і постійно розширює спектр продуктів, завжди залишаючи в основі своє передове направлення на поліпшення якості звуку.

Системи і дизайн розроблені колективом фахівців за допомогою вдосконалених комп'ютерних програм по дизайну. Випробування продукції проводяться при підтримці програмного забезпечення, такого як Autopol, - основи для автоматичного набуття і переробки спрямованої інформації.

Добре спланований промисловий процес, ретельний відбір постачальників і дочірнє виробництво динаміків, малюють оптимістичні перспективи для використання D.A.S. Акустичні системи поєднують в собі високу якість і відмінну роботу.