• Музичні подарунки для музикантів

ALESIS

Виводити по Сортувати за ціною 12345>>

За брендами

За ЦінамиКомпанія Alesis була створена талановитим інженером і винахідником Кейтом Барром в 1984 році. Основною метою нової компанії стала розробка високоякісного професійного музичного обладнання, яке було б доступне для великого кола користувачів.

Першим приладом, який вийшов під маркою Alesis, був цифровий процесор ефектів XT Digital Reverb. У той час цифрові процесори ефектів коштували від декількох тисяч доларів і використовувалися виключно в елітних студіях. Тому, запропонувавши такий прилад за ціною менше 1000US$ (рекомендована роздрібна ціна 799US$), компанія Alesis зробила цифровий процесор ефектів доступним для значно більш широкого кола музикантів. Цим приладом компанія Alesis підкреслила відданість своїй філософії «якісне обладнання за помірні гроші».

У 1986 році компанія Alesis застосувала новий на той момент інтерфейс MIDI в своєму приладі MidiVerb, який став одним з найпопулярніших процесорів ефектів в історії компанії. Пройшовши ряд модернізацій, MidiVerb продовжує користуватися заслуженим успіхом серед музикантів у всьому світі.

У 1990 компанія Alesis змінила своє місцезнаходження і переїхала на 3630 Holdrege Avenue в Лос Анжелесі. На честь цієї події був названий новий звуковий процесор Alesis 3630 - двоканальний компресор/лімітер і гейт. 3630 до нинішнього часу залишається лідером продажів серед всього обладнання Alesis.

Конференція AES 1991 року стала поворотною точкою в розвитку компанії Alesis зокрема, і всієї індустрії звукозапису в цілому. У 1991 компанія Alesis офіційно заявила про випуск першої, дійсно доступною системи багатоканального цифрового запису. Ця звістка була сприйнята з великою часткою скептицизму, адже многодорожечной системи запису open-reel були відомі вже кілька років, а 24-х дорожечные з автолокаторами і можливістю редагування коштували сотні тисяч доларів. Однак, Кейт Бар зміг втілити свою ідею зробити цифрову многодорожечную систему запису з відмінними характеристиками звучання і легкістю використання, доступну всім інженерам звукозапису, незалежно від рівня доходів. Нова система многодорожечной цифрового запису (ADAT) вийшла на ринок за неймовірно низькою ціною - менш 4000 US$. В даний час у всьому світі використовуються понад 110.000 магнітофонів ADAT, що зробило ці системи найбільш успішними з коли-небудь випускалися - цифрових або аналогових.

У 1993 році компанія Alesis відкрила для себе нову область розвитку, почавши виробництво свого першого студійного монітора Alesis Monitor One. При його розробці враховувалися вимоги цифрової студії, тому ці монітори мають широкий частотний діапазон, чисту, незабарвлену звукопередачу, велику вихідну потужність. Monitor One був згодом названий журналом Music&Sound найпопулярнішим монітором ближнього поля.

В 1996 році компанія Alesis розробила лінійку професійних синтезаторів серії QS. Наявність таких особливостей, як молоточкова клавіатура рояльного типу, велика ROM пам'ять зробили ці синтезатори широко використовуються як у студії, так і в концертній роботі. В 1998 році компанія Alesis випустила новий синтезатор DG8, якій замість звичайних акустичних систем, мав повноцінні студійні монітори.

Всі ці роки компанія Alesis розширила лінійку свого обладнання, вдосконалювала існуючі моделі, створювала нові. Зараз з продукцією Alesis працює широке коло користувачів - від музикантів-початківців до професіоналів. Компанія Alesis орієнтується на людей, які створюють і записують свою власну музику. Оскільки project студії тепер стають основним місцем, де народжуються хіти, і це тенденція спостерігається у всіх областях сучасної музики, Alesis пропонує обладнання, з якого можна побудувати повну систему для студійного звукозапису: від мікрофона до пристроїв багатоканального запису.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а