• Музичні подарунки для музикантів

DAVE SMITH

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендамиКейс DAVE SMITH Mopho / Tetra Case
1 260.00 грн.
Сумка DAVE SMITH Tempest Gig Bag
2 016.00 грн.
Сумка DAVE SMITH Mopho Keyboard Gig Bag
2 268.00 грн.
Синтезатор DAVE SMITH Mopho Keyboard
31 136.00 грн.
Тонгенератора DAVE SMITH Tetra
31 136.00 грн.
Модуль DAVE SMITH Prophet '08 PE Module
50 288.00 грн.
Ритм машина DAVE SMITH Tempest
70 028.00 грн.
Модуль DAVE SMITH Mopho
ціну уточнюйте

Dave Smith (Дейв Сміт), будучи засновником компанії Sequential Circuits, створив у 1977 році синтезатор Prophet 5 - перший у світі поліфонічний аналоговий синтезатор з цифровим керуванням і можливостями програмування. Prophet 5 став першим поліфонічним аналоговим синтезатором, має пам'ять для оперативного збереження і виклику налаштувань.

Крім самого інструменту, примітна також особистість його творця - Дейва Сміта. Його називають "батьком MIDI", оскільки він був одним з головних розробників стандарту, без якого просто немислима сучасна електронна музика. Дійсно, Дейв Сміт придумав і саму абревіатуру - MIDI (Musical Instrument Digital Interface). У 1987 році за свої заслуги в області музичних технологій Дейв Сміт був визнаний почесним членом «Асоціації Аудіоінженерів» (Audio Engineering Society (AES)). Після Sequential Circuits, Дейв Сміт перейшов працювати в компанію Yamaha, ставши президентом її дослідного підрозділу, в якому він працював над концепцією віртуальних інструментів і синтезаторів, що працюють за принципом фізичного моделювання. В травні 1989-го року Дейв Сміт заснував науково-дослідницьку групу компанії Korg, головним досягненням якої стало створення неймовірно красивого по своєму звучанню синтезатор Korg Waveststion. Свою діяльність Сміт продовжив в якості президента компанії Seer Systems, створивши перший у світі віртуальний синтезатор, що працює на платформі PC. У 1997 році Сміт розробив перший у світі професійний віртуальний синтезатор Reality, який отримав найвищу оцінку в рейтингу впливового журналу Electronic Musician.

На церемонії нагородження 2007/2008 MIPA (Musikmesse International Press Award) компанія Dave Smith отримала нагороду за кращий синтезатор Prophet '08. В тому році за компанію Dave Smith віддали свої голоси 100 спеціальних друкованих видань з усього світу, так що на думку Дейва - це велике досягнення. У тому ж 2008 році, Дейв Сміт отримав нагороду TEC AWARD Musical Instrument Technology за свій поліфонічний синтезатор Prophet '08 (Dave Smith Instruments Prophet 08).

Сьогодні Дейв Сміт керує власною компанією Dave Smith Instruments, і випускає аналогові синтезатори під однойменним брендом. Такі моделі, як Evolver, Poly Evolver, Prophet 08, Morpho і Tetra володіють абсолютно унікальним звучанням, відмінним від звучання синтезаторів інших виробників. Перевірені часом і музичною історією аналогові схеми, традиційні технології і сучасні інженерні досягнення, все це об'єднано в інструментах Dave Smith.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а