(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

DEAN

Виводити по Сортувати за ціною 123456>>

За брендами

За ЦінамиКомпанія Dean Guitars була створена в 1976 році Діном Зелінським (англ. Декан Зелінський), що почав робити гітари ще в ранньому віці. Зелінський вважає, що створення дизайнів рок-гітар перейшло в стадію застою і вирішив зробити все, що в його силах, щоб це змінити. Перші ж гітари Dean, випущені в середині 1970-х, стали швидко набирати популярність, саме з-за свого дизайну, а також з-за того, що їх конструкція ґрунтувалася на поліпшення сустейна. Фірмовим знаком гітар Dean стала V-подібна головка грифа (раніше вона використовувалася компанією Гібсон на прототипах гітар Explorer, Flying V, але в масштабне виробництво не пішла в зв'язку з тим, що для компанії це був дуже радикальний перехід).

У 1986 році Зелінський продав компанію, вирішивши більше часу присвячувати родині, а не робити гітари. Він пояснював своє рішення величезною популярністю гітар типу «суперстрат», які він глузливо називав «Floyd Rose'ом з гітарою, приробленою до нього». В кінці 1990-х компанія Armadillo підприємств відродила цей бренд, що пізніше стало причиною повернення Зелінські в якості виконавчого і креативного директора.

Після вбивства головного эндорсера Даймбэга Даррелла з Pantera, Дін працює з його сім'єю і друзями в справі створення меморіального фонду. Модель Razorback з'явилася завдяки спільній роботі Даррелла з Зелінським. Дещо видозмінених моделей популярного стилю мл були випущені в якості Триб'ют Моделей.

У 2008 році Зелінський з-за внутрішніх розбіжностей пішов з компанії і заснував власний гітарний бізнес. В даний час Dean Guitars, як і раніше, випускає модельний ряд інструментів Зелінського, проте в 2010 році вже з'явилося кілька власних розробок компанії і продовжився випуск класичних моделей електрогітар - копій Stratocaster і Telecaster.