• Музичні подарунки для музикантів

ALLEN HEATH

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 19>>

За брендами123456 ... 19>>

Allen & Heath відомий як виробник мікшерних пультів, по праву вважаються одними з найкращих в індустрії про аудіо. Історія успіху Allen & Heath почалася в 70-х роках XX століття з розробки та штучного виробництва мікшерів для таких відомих музичних груп, як The Who і Pink Floyd. Сьогодні обладнання Allen & Heath використовується в концертних залах, студіях, клубах, театрах, на радіостанціях, телебаченні і в прокаті по всьому світу - скрізь, де потрібен якісний звук.

Модельний ряд Allen & Heath на даний момент включає в себе цифрові мікшерні системи, аналогові концертні, радіомовні і студійні мікшерні пульти, аналогові зонні і цифрові матричні мікшери. Крім цього, з 1999 року Allen & Heath займається розробкою і випуском власної модельної лінійки DJ обладнання Xone, в яку входять мікшери, контролери та навушники. При виробництві звукового обладнання Allen & Heath використовуються тільки самі якісні компоненти і застосовуються найсучасніші технології.

Всі, хто коли-небудь працював з мікшерами Allen & Heath, характеризують їх унікальний звук як «чистий» і «прозорий», коли мова йде про ланцюг проходження сигналу, а також як «щільний» і «теплий», маючи на увазі еквалайзери та іншу обробку. І це цілком закономірно: інженери компанії приділяють велику увагу тестування, пошуку нових рішень, перевірку на надійність і зручність для того, щоб кожен новий мікшерний пульт Allen & Heath був досконалим.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а