• Музичні подарунки для музикантів

DYNATONE

Виводити по Сортувати за ціною

За брендами

За Цінами


Цифровий рояль DYNATONE GPS1200 EBP
ціну уточнюйте

Компанія Dynatone Corporation почала свою кар'єру в 1987 році і стала одним з найбільших виробників цифрових піаніно. Маючи за плечима 20-річний досвід, DYNATONE робить все: від проектування і виробництва до продажу своїх цифрових інструментів у всьому світі.

Продукція цієї торгової марки продається більш ніж в 40 країнах. З унікальним Real Hammer Action (RHA) технологією піаніно DYNATONE вдалося передати реалістичні відчуття від Grand клавіатури на цифрових піаніно. Компанія Dynatone продовжує інвестувати в майбутні технології та використовувати знання найбільш кваліфікованих і шанованих музикантів, щоб розробити продукцію вищої якості.

Dynatone приділяє велику увагу сфері досліджень і розвитку передових технологій у своїй приватній лабораторії електронних музичних інструментів. Компанія Dynatone безпосередньо приймає участь у міжнародних виставках музичних інструментів та обладнання, щоб продемонструвати перевагу своєї продукції на ринку найвідоміших у професійному світі електронних інструментів.

Цифрове піано в формі рояля DYNATONE GPS-1200 має корпус, який виготовлений з натурального дерева за тими ж технологіями, які використовуються для виробництва традиційних (акустичних) роялів і піаніно.

DYNATONE GPS-1200 має звучання і відчуття самого справжнього рояля, який обладнаний новітнім джерелом звукових семплів Dynatone і нову молоточковую клавіатуру.

DYNATONE GPS-1200 має по-новому спроектований корпус, який отримав привабливу елегантну обробку, доповнює інтер'єр будь-якого приміщення.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а