• Музичні подарунки для музикантів

ELECTRO-HARMONIX

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 7>>

За брендамиElectro-Harmonix EU9DC-500
Electro-Harmonix EU9DC-500
уточнюйте
453.36 грн.
Electro-Harmonix EU12AC-1000
453.36 грн.
Лампа Electro-Harmonix 6L6EH
455.28 грн.
Лампа Electro-Harmonix 12AT7EH
537.36 грн.
Лампа Electro-Harmonix 12AX7LPS (matched)
586.32 грн.
Лампа Electro-Harmonix 12AX7EH
589.08 грн.
Лампа Electro-Harmonix EL34EH
598.08 грн.
Лампа Electro-Harmonix 12AU7EH
602.88 грн.
Лампа Electro-Harmonix 12AX7WC
602.88 грн.
Лампа Electro-Harmonix 6L6WXT
645.96 грн.
Лампа Electro-Harmonix 6L6EHPL
752.88 грн.
Лампа Electro-Harmonix EL34EHPL
791.52 грн.
123456 ... 7>>

Electro-harmonix (EHX) - американська компанія, що виробляє педалі для гітар, бас гітар, клавіш, вокалу та інших інструментів, була заснована в 1968 році Майком Метьюзом (Mike Matthews) в Нью-Йорку.

Майк був клавішником (він навіть грав з The Beatles), у 1967 році він залишив цю професію і перейшов в торговий відділ компанії IBM. Незабаром Метьюз усвідомив, що ця робота не для нього, і вирішив повернутися до роботи клавішника. Метьюз знайшов партнера - Білла Берко (Bill Берко), майстра з ремонту аудіопродукції - і заснував власну справу по розробці і виробництву педалей ефектів для гітар. За угодою з гільдією гітару компанії Майк і Білл починають поширювати свої педалі. Ці педалі відразу придбали популярність і були використані, наприклад, для запису пісні (I can't Get No) Satisfaction групи The Rolling Stones, а також їх використовував у своїй творчості Джимі Хендрікс (Jimi Hendrix).

Після відходу партнера, Мет'юс об'єднується зі своїм колегою по IBM Робертом Майером (Роберт Майєр), винахідником электроинженером. Вони почали обмірковувати новий проект за основу взяли приклад Джиммі Хендрікса, який використовував при грі оригінальний ефект - «сустейн без спотворень». Під час тестування дослідного зразка без спотворень Вседержителя, який спроектував Мет'юс, Майєр пропонує включити в ланцюг свій винахід для підвищення рівня сигналу пасивної гітари. Мет'юс почув, як обсяг звучання гітари значно зріс і він поспішив зробити пропозицію Майєру про виготовлення власної педалі, що включає в себе два цих ефекту. Педаль складалася з елементарної схеми і одного транзистора. З цих пір і протягом 60-х, 70-х і початку 80-х виробляється ця і багато інших педалі під маркою ELECTRO-HARMONIX.

Першою педаллю ефектів, випущеної Electro-Harmonix, стала модель осі, також відома як Foxey леді. У 1969 році почалися розробки одного з найвідоміших педалей компанії - Big Muff - а також гітарних підсилювачів Майера, які отримали назву LPB-1 (лінійний підсилювач потужності). Нові моделі були дуже популярні серед професійних музикантів і залишаються такими до цих пір.

У середині 80-х років минулого століття почалися продажі електроламп для гітарних підсилювачів, які виготовлялися компанією ще з 70-х років - ними комплектувалися підсилювачі, вироблені Electro-Harmonix. Однак з-за високих цін у гітаристів користувалися попитом педалі 70-х років і в середині 90-х більш популярні моделі були перевидані, включаючи Big Muff Pi і маленький клон. У 2002 році запускаються у виробництво нові педалі, але вони залишаються схожими на оригінали. Все змінилося тільки в 2006 році, тепер виробництво педалей залежить від усталених технологій.

На даний момент продуктовий ряд компанії досить широкий, але професійні музиканти неодноразово висловлювалися з приводу найвищої якості кожного виробу, маркованого "Electro-Harmonix". Оскільки Майк Метьюз також є президентом компанії Sovtek, виробничі потужності якої розташовані в Саратові, ряд товарів Electro-Harmonix також виготовляється не тільки в США, але і в Росії.

Надзвичайно популярним є невеликий камінь фазообертача - 4 етапний фэйзер, спроектований Девід півник " (колишній працівник електронної музики Studios, Лондон) і представлений французьким композитором Жан-Мішелем Джері. В останні роки педаль була перевидана і нова версія увійшла до «нано» лінію (нано невеликий камінь). Маленький клон хор - найбільш популярна хорус педаль, яку використовував Курт Кобейн і в житті і в студії. Вона так само була перевидана під стандартний розмір Nano версії. У даний момент знайома як нано-клон. Deluxe електричний коханка - аналоговий фенджер, нещодавно був перевиданий і отримав назву Stereo електричний господиня. Відмінною особливістю є те, що він дозволяє своєму користувачеві в будь-який момент його заморозити, при цьому даючи особливе гармонійне поєднання тонів. Цю педаль використовували такі знаменитості як Девід Гилмур, Тодд Рандгрен, Енді Саммерс, гітарист Джі Маскис. Flanger обман - більш просунута педаль, що дозволяє керувати різними ефектами фэйзера, фленджера і хоруса. В лінію «ХО» входить стерео Багатофазних - аналог оптичного конвертора і LFO контролер.

Ех також виробляє ділей педалі такі як Deluxe пам'яті людини, стерео пам'ять людини, Hazarai, і #1 Echo. Deluxe пам'яті людина використовував педаль Edge (U2) для запису пісень "I Will Follow" і "Sunday Bloody Sunday".


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а