(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

EMG

Виводити по Сортувати за ціною 1234567 ... 14>>

За брендами

За Цінами


EMG 58
ціну уточнюйте
EMG 58X
ціну уточнюйте
EMG 60
ціну уточнюйте
EMG 60 CHROME
ціну уточнюйте
EMG 60 GOLD
ціну уточнюйте
EMG 60 X
ціну уточнюйте
EMG 60 X CHROME
ціну уточнюйте
EMG 60 X GOLD
ціну уточнюйте
EMG 60-7
ціну уточнюйте
EMG 60-7X
ціну уточнюйте
EMG 60A
ціну уточнюйте
EMG 60A CHROME
ціну уточнюйте

Продукція компанії EMG протягом багатьох років є однією з найпопулярніших серед активних звукознімачів для гітар. Цими звукознімачами комплектуються багато моделей гітар таких виробників, як ESP і Jackson Guitars. На відміну від пасивних звукознімачів, інженери компанії EMG при виробництві своїх активних звукознімачів котушки звукознімачів зробили низькоомними, забезпечивши досить слабкими магнітами, а частину підсилювача перенесли в корпус гітари, забезпечивши їх живленням від батареї 9 Ст. Активні звукознімачі особливо подобаються гітаристам, що грають у жанрі хеві-метал і важче. Крім активних звукознімачів випускаються також і пасивні звукознімачі, лінійка EMG HZ. Але вони мають значно меншу популярність, ніж лінійка активних звукознімачів.

На додаток до звукознімачам EMG Inc також випускають гітарні/басові приналежності, головним чином для того, щоб змінювати частотні параметри (EQ), розроблені для роботи з датчиками EMG. Активними еквалайзерами EMG EQ компанія Schecter оснащує майже всі свої бас гітари.

Датчики EMG не вимагають сильного магнітного потоку для того, щоб отримати потужний вихідний сигнал, оскільки в них використовується слабкі магнітні поля, так звана технологія Lo-Flux, забезпечує натуральний звук з хорошим сустейном. Ці звукознімачі є завершеним виробом і встановлюються на гітару будь-якого типу.