• Музичні подарунки для музикантів

EPIPHONE

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 11>>

За брендами123456 ... 11>>

Epiphone Company - виробник музичних інструментів, історія якого почалася в далекому 1873 році в Смирні, Османської імперії (сучасний Ізмір, Туреччина). На чолі компанії тоді стояв майстер Anastasios Stathopoulos, робив свої скрипки та лютні. У 1903 році майстер перебрався зі своєю сім'єю в США і продовжив свою справу там. Окремої згадки стоїть назва фірми.

Свою назву Epiphone отримала від з'єднання складів Epi (похідне від Epaminondas, імені сина Anastasios Stathopoulos, успадкував компанію) і «phone» (що в перекладі з грецького означає «голос»). У 1957 році Epiphone був куплений дочірньою компанією Gibson - Chicago Music Company. Epiphone був головним суперником Gibson на ринку Archtop (арктоп) гітар. Ці гітари стали випускатися за технологіями подібним зі скрипковими.

Подібно скрипки, альта, віолончелі, контрабасу у цих гітар присутні вирізи на корпусі у формі f, бридж на основі опори-містка з подальшим закріпленням струн на «трапеції» і опуклу верхню поверхню корпусу, за яку ці гітари і отримали свою назву (арктоп-гітари). Друга назва інструменту - «джазова» гітара, з-за любові саме джазових гітаристів до цього інструменту.

Гітари Archtop фірми Epiphone, включаючи найвідоміші моделі:

Emperor
Deluxe
Broadway
Triumph

успішно конкурували, а деякі стверджували, що і перевершили продукцію Gibson. Крім цього компанія Epiphone випускала також бас-гітари, банджо та інші струнні інструменти. Проте слабкість компанії в період після Другої світової війни дозволила сильної корпорації Gibson «поглинути» її. Найбільш відомою моделлю Epiphone, яку представила компанія Gibson після свого вигідного придбання, була модель Casino - гітара, використовувана групою The Beatles.

В даний час Epiphone - дочірня фірма Gibson. З-за цього багато хто з інструментів Epiphone, які легко можна знайти в нашому магазині MAGstore, виглядають так само, як більш дорогі моделі Gibson, будучи їх більш «економічною» копією. Однак при цьому Epiphone як і раніше зберігає свою власну лінію Archtop-гітар і випускає власну лінію підсилювачів.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а