• Музичні подарунки для музикантів

ESP

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 26>>

За брендамиESP VIPER50 BCH Електрогітара
9 905.00 грн.
Електрогітара ESP VIPER50 BCH
9 905.00 грн.
ESP H51 BCH Електрогітара
10 500.00 грн.
ESP H51 EB Електрогітара
10 500.00 грн.
Електрогітара ESP H51 BCH
10 500.00 грн.
Електрогітара ESP H51 EB
10 500.00 грн.
ESP F50 BCH Електрогітара
11 647.00 грн.
Електрогітара ESP F50 BCH
11 647.00 грн.
Бас гітара ESP B55 BLK
11 777.00 грн.
ESP V50 BLK Електрогітара
12 043.00 грн.
Електрогітара ESP V50 BLK
12 043.00 грн.
123456 ... 26>>

Компанія ESP (скорочення від Electric Sound Products) була заснована в Токіо в 1975 році японським підприємцем на ім'я Hisatake Shibuya. Спочатку ESP займалася виготовленням і продажем гітарних комплектуючих, але через деякий час Hisatake Shibuya спільно з кількома гітарними майстрами прийняв рішення почати виробництво замовлених гітар ручної збірки. В той час вже існувало чимало гітарних компаній, але більшість з них було направлено на масове виробництво, і було важко знайти гітару, яка задовольняла б специфічний смак кожного музиканта. ESP була однією з перших, хто зайнявся виготовленням саме замовних гітар найвищого рівня, не орієнтуючись на масовий ринок. Akira TakasakiГитары вироблялися з ретельно відібраної деревини з урахуванням побажань і вимог музикантів. Компанія ESP ніколи не йшла на компроміси в якості, і поступово її політика і стиль були прийняті багатьма гітаристами, після чого ім'я Electric Sound Products міцно утвердилося на японському музичному ринку: більшість музикантів називали гітари ESP кращими замовними інструментами. Akira Takasaki, гітарист популярної японської хеві-метал групи Loudness почав співпрацювати з ESP, у результаті чого була створена легендарна гітара Random Star. Ця подія зробила ESP визнаної маркою в японській рок-музиці.

На початку 1980-х років компанія ESP вирішила вийти зі своєю продукцією на світовий ринок, передусім у США, на батьківщину електрогітари. У Нью-Йорку на Манхеттені відкрилося представництво ESP. Як раз в той час важка музика ставала все більш популярною, і поворотним моментом для ESP стало співробітництво з George Lynch з групи Dokken. George LynchВ своєму світовому турне він грав на оригінальних моделях гітар, розроблених ESP, у тому числі на відомій моделі Kamikaze, після чого про гітарах ESP дізналися в усьому світі, а бренд ESP став асоціюватися з рок-гітарою. Крім американського відділення, з середини 80-х до початку 1990-х років в німецькому місті Дюссельдорфі працювало європейське представництво ESP, завдяки чому багато європейські музиканти продовжують співпрацювати з ESP і донині.

Серед продукції ESP, крім замовних, з'явилися серійні інструменти, а в 1996 році компанія ESP зайнялася виготовленням гітар більш помірної цінової категорії під маркою LTD. На відміну від інших виробників, компанія ESP виробляла недорогі гітари із максимально можливою якістю, поєднуючи багато особливості своїх фірмових гітар з більш дешевими технологіями виробництва. ESP досягла поставленої мети, і сьогодні інструменти ESP LTD вважаються одними з кращих в своїй категорії, дозволяючи навіть початківцям гітаристам долучитися до всесвітньо відомої продукції компанії.

Зараз існують два відділення компанії ESP - основний японський і американський. Японські моделі ESP представлені чотирма серіями - Standard, Original, Signature і Custom. Крім серійного виробництва, в Японії працює ESP Custom Shop, виконує індивідуальні замовлення. Американське відділення компанії відповідає за розробку моделей ESP LTD, виробництво яких розташоване в Південній Кореї, Індонезії, Китаї і В'єтнамі.

За весь час свого існування компанія ESP співпрацювала з багатьма відомими музикантами, серед яких Kirk Hammett і James Hetfield з Metallica, Stephen Carpenter з Deftones, Max Cavalera з Soulfly, Ron Wood з Rolling Stones, Jeff Hanneman і Tom Araya з Slayer, Kai Hansen з Gamma Ray, Alexi Laiho з Children Of Bodom, Michael Amott з Arch Enemy, Gus G. з Firewind, Richard Z з Rammstein, Michael Wilton з Queensryche, Will Adler з Lamb Of God, Kiko Loureiro з Angra - фахівці ESP розробили гітари відповідно до їх смаку і вимогам. Інструменти, зроблені для цих музикантів лягли в основу деяких серійних моделей, що випускаються ESP. Продовжується плідна співпраця ESP з George Lynch - випускається цілий ряд моделей, розроблених для цього гітариста. Величезна кількість музикантів усього світу вибирає сьогодні гітари і бас-гітари ESP, що зробило компанію ESP одним з найбільш відомих і визнаних світових виробників гітар і бас-гітар.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а