• Музичні подарунки для музикантів

GEORGE L’S

Виводити по Сортувати за ціною

За брендами

За ЦінамиGEORGE L s - компанія вперше представила на ринку інструментальний кабель HIGH-END класу. Він не вимагає зачистки і пайки! Просто обріжте кабель, вставити його в гніздо і затисніть гвинтом!

Чудовий звук - це так само просто як «раз», «два», «три».

George L s низкоемкостной коаксіальний кабель зі спеціальним антистатиком поліпшить звучання вашого інструменту незалежно від кількості обладнання, яке ви використовуєте - будь то гітара, бас або ефекти. У Вас проблеми з комутацією педалей або рекових приладів? Вас турбує фон вашого обладнання на сцені і в студії? Всі ці проблеми легко вирішуються за допомогою кабелю George L s

monageorge1 George LsАмериканский журнал Guitar Player Magazine назвав кабелі George L s №1 у категорії Best Sound Clarity поряд з преміями і нагородами по всьому світу. Плюс довічна гарантія на роз'єми - тут не можна помилитися!

Все виготовляється і контролюється кваліфікованим персоналом для забезпечення найвищої якості!

Засновник компанії George L. Lewis - заслужений ветеран американсом музичному бізнесі. Він був співвласником таких великих компаній як GHS String Company і Sho-bud Steel Guitar Сомрапу.Вот вже більше 30 років він удосконалює своє вміння у виробництві високоякісних кабелів, звукознімачів, струн і аксесуарів.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а