• Музичні подарунки для музикантів

GRETSCH

Виводити по Сортувати за ціною 1234>>

За брендами

За Цінами«Gretsch»» (Гретч) - американська фірма-виробник електрогітар була заснована Фрідріхом Гретчем, який емігрував з рідними міста Мангейма, Центральній Німеччині.

Але успіх не відразу знайшов свого героя, адже коли Фрідріх вперше ступив на американську землю в 1872 році, йому було всього 16 років. Але мрія - стати самостійним і успішною людиною, вела його вперед, тому, не покладаючись на підтримку дядька Вільяма, мав успішне винне виробництво, влаштувався на роботу в «Albert Houdlett & Son».

У 1883 році змужнілий Фредерік, який змінив звучання свого імені на англійський манер, відкрив власну компанію «Fred Gretsch Manufacturing Company» на вулиці Міддлтон в Брукліні. Незабаром вона почала випускати ударники, тамбурини, банджо, іграшкові інструменти. Компанія виступала, як оптовий дистриб'ютор.

Батько великого сімейства у нього було 7 дітей) Фредерік хотів зробити бізнес наступності, почав вводити в курс справи старшого сина Фреда. Але не встиг втілити мрію, так як навесні 1895 року раптово помер у віці 39 років.

На сімейній раді було вирішено - Фред йде з коледжу «Wright's Business» і стає біля керма компанії, що знаходиться в колишній стайні на South 4th Street. Підсумком юнацького ентузіазму стало розширення лінійки продукції, оновлення клієнтури, організація імпорту в Європу. Чималий внесок у виробництво внесли брати Фреда - Луїс Уолтер, які пропрацювали в компанії пристойний проміжок часу. Але в майбутньому кожен з них пішов у свій бізнес.На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а