• Музичні подарунки для музикантів

GUILD

Виводити по Сортувати за ціною

За брендами

За ЦінамиВиробництво Guild Guitars було утворено в США в Нью-Йорку в 1952 році Альфредом Дронже. Альфред з юного віку цікавився музикою - незабаром він зрозумів, що хотів би стати гітарним майстром і створювати інструменти серйозного рівня якості. Альфред ретельно вивчав секрети своєї справи, і перш ніж відкрити своє виробництво, певний час був зайнятий в якості співробітника легендарної гітарної компанії Epiphone.

Найбільший сплеск уваги до своїх інструментів компанії вдалося завоювати в 1960х - 70х роках. Інструменти Guild завдяки своїй якості та звучання склали серйозну конкуренцію іншим, наприклад, Gibson! У цей період електро - і особливо акустичні гітари Guild привернули увагу багатьох майстрів популярної музики - наприклад, Creedence, Jefferson Airplane та інших.

У 1972 році сталась трагедія - Альфред Дронже загинув в авіакатастрофі. Тим, хто залишився під прапором Guild Guitars, було непросто зберігати дух якості ідеалу, закладеного її засновником. З цього часу в компанії кілька разів змінювалося керівництво і господарі - все це не йшло на користь якості інструментів, які вона випускала.

Інструменти під маркою Guild проводяться і сьогодні. Але майстерність творців легендарних гітар, що звучали в руках героїв популярної музики 60-х і 70-х, втрачено назавжди.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а