(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

AMATI

Виводити по Сортувати за ціною 123456>>

За брендами

За Цінами


AMATI AAH 311-0
ціну уточнюйте
AMATI ND 210 L
ціну уточнюйте
Альт Amati AAH 212-0
ціну уточнюйте
Альт Amati AAH 311-0
ціну уточнюйте
Баритон Amati AEP 231-0
ціну уточнюйте
Баритон Amati AEP 231C-0
ціну уточнюйте
Баритон Amati AEP 241-0
ціну уточнюйте
Бугле Amati ABG 201 II
ціну уточнюйте
Валторна Amati AHR 330-0
ціну уточнюйте
Валторна Amati AHR 332-0
ціну уточнюйте

Компанія AMATI - Denak знаходиться в Чехії. Вона виробляє духові музичні інструменти, запасні частини та аксесуари до них, інструменти Карла Орффа (Orff), тарілки та інші ударні інструменти. Спектр вироблюваних духових інструментів досить різноманітний і включає в себе мідні духові інструменти, пистонные і роторно-вентильні інструменти і сигнальні інструменти.

Ви можете знайти у Amati будь відомий інструмент - від флейти пиколло до туби. Що стосується аксесуарів, Amati виробляють аксесуари не тільки до духовим, але і до струнним інструментам. Крім виготовлення самих музичних інструментів, вони також здійснюють гальванопокриття (галузеве виробництво).

Компанія Amati має багаторічну історію виготовлення музичних інструментів і сохраняяет досі свої традиції. В історичному плані виробництво датується 18 століттям. У той час кілька ентузіастів-виробників заснували невелику майстерню, яка більш ніж за 180 років зросла в завод. Обсяг продукції ставить нас сроди трьох найбільших виробників музичних інструментів в Європі.

Але в той же час, беручи до уваги світові стандарти, компанія не втратила "своє обличчя". Компанія V.F.Cerveny, що є частиною фірми AMATI - Denak, широкий асортимент продукції якої представлений в нашому магазині MAGstore, належить до числа найбільших виробників інструментів з вентильним механізмом.

Компанія Amati-Denak базується на чотирьох виробничих ділянках, на яких задіяно в цілому 720 осіб. Кожен завод спеціалізується на випуску певного виду продукції:

Основний завод у Красліце - інструменти з пистонным і малим циліндрично-вентильним механізмом.
Другий завод в Градек Кралове - туби, середні і великі інструменти з вентильним механізмом.
Третій завод в Красліце - всі типи футлярів і чохлів, ударних інструментів і інструментів Орффа (Orff Instruments).
Останній завод у Стрибро - все приладдя для інструментів за винятком футлярів і чохлів.