(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

HARMAN KARDON

Виводити по Сортувати за ціною

За брендами

За ЦінамиДоктор Сідней Харман і Бернард Кардон заснували компанію HARMAN/KARDON в 1953 році на тлі дивного злиття музики і мистецтва, що вніс вагомий внесок в нову індустрію: High-Fidelity Аудіо. Засновник компанії Сідней Харман, фізик за освітою, часто разом зі своїм колегою Бернардом Карданом збиралися, щоб послухати гарну музику, якою захоплювалися обидва. І ось в 1953 році вони засновують свою власну компанію, йдучи на певний ризик. Обидва вклали в справу за 5 000 доларів, і відкрили в Манхеттені завод з виробництва високоякісних підсилювачів і ресиверів для мережі магазинів Radio Shack під назвою Реально. На цьому ж заводі вони запустили свою лінію продукції під торговою маркою HARMAN/KARDON. Їх чекав величезний успіх. Недарма, через 2 роки, коли Кардон вирішив відійти від справ, Харман сказав: «Його 5000 коштували 300 000».

Починаючи з 1954 року компанія Harman/Kardon зосередила свою діяльність на поліпшення систем для дому, об'єднуючи екстраординарний дизайн, новітні технології, ретельне проектування і прекрасна якість звучання. Прості в установці і управлінні компоненти Harman/Kardon призначені для задоволення потреб користувачів у всьому світі і витримають випробування часом.

Як лідер нововведень, Harman Kardon багато зробив «вперше». Компанія зробила багато значних технічних досягнень у другій половині XX століття, а також і в новому тисячолітті. Harman Kardon винайшов концепцію «ресивера», зібравши в 1954 році разом на одному шасі попередній підсилювач, підсилювач потужності і тюнер. Зручність та легкість користування, втілені в цьому виробі, залишаються в серці кожної розробки Harman Kardon. А ось ще кілька прикладів нововведень компанії.

У 1958 році Harman Kardon запустив у виробництво перший у світі стереоресивер.

У 1963 році була введена широка смуга частот з амплітудно-частотною характеристикою, яка наближається до 120 КГц і забезпечує більш точне відтворення музики. В 1971 році з'явилася перша касетна дека з шумозаглушенням Dolby®, яка перетворила скромну касету в почесний носій hi-fi записів.

Як учасник Harman/International, компанія є організатором спеціальної програми залучення молоді до серйозної музики, названої "Харман: як слухати". Розпочата в 1996 році, програма була розроблена доктором Харманом і відомим тромбоністом Винтоном Марсалесом. Викладає в особливих класах уроки проходять під філософським гаслом "правильно слухати важливо як у музиці, так і в житті".

У серпні 2003 року в Берліні на Міжнародній торговій виставці IFA HARMAN/KARDON відсвяткувала свій 50-річний ювілей. Сьогодні, завдяки ідеям та постійному керівництву засновника фірми доктора Сіднея Хармана, компанія продовжує винахід і випуск якісних продуктів, які роблять життя трохи яскравіше, розумніші і цікавіше.

Варто згадати той факт, що HARMAN/KARDON входить в потужну групу HCSG (Harman Consumer Systems Group), що займає одну з лідируючих позицій за проектування, випуску та дистриб'юції широкого асортименту акустичних систем, аудіо-відео компонентів і мультимедійних систем для використання вдома, в автомобілі, комп'ютерах і на професійних звукових сценах. Ця група компаній, крім Harman/Kardon, включає в себе такі легендарні бренди, як JBL, Infinity, Mark Levinson, Ревель, Audioaccess, Словник та інші.