• Музичні подарунки для музикантів

HOHNER

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 15>>

За брендами123456 ... 15>>

Історія губної гармошки по істині дивовижна історія, яка бере свій початок у 1821 році. В цьому році 16-річний Крістіан Фрідріх Бушман (Christian Friedrich Buschmann) зареєстрував перший європейський патент на винайдений ним новий музичний інструмент. Його так званий «ореол» являв собою серію сталевих язичків укладених в невеликі канали. Конструкція була такою, що ноти витягувалися на видиху і розташовувалися хроматично.

У листі своєму братові Бушман описував свій інструмент так: "Це дійсно чудовий інструмент. Розмірами всього чотири дюйма в довжину, він дає мені 21 ноту, дозволяє грати крещендо і піаніссімо без клавіатури, і дає можливість тримати ноту, так довго, як я захочу."

Первісна конструкція інструменту Бушмена зазнала серйозні зміни, пройшовши численні зміни і удосконалення. Богемський майстер Ріхтер (Richter) зробив найважливіше удосконалення. В 1826 році, він розробив модифікацію інструменту Бушмена, яка містила 10 отворів і 20 язичків, розділених на 2 групи: група язичків звучать на видиху і вдиху. Ці групи кріпилися з різних сторін усередині кедрового корпусу. Ріхтер налаштував свій інструмент у відповідності з діатонічного ладу, який став стандартом для майбутніх губних гармошок.

У 1857 році доля губної гармошки змінилася докорінно, після того як німецький годинникар Матіас Хонер (Matthias Hohner) відкрив провадження губних гармошок. З допомогою своєї сім'ї та найманих робітників, він був здатний виробляти до 650 інструментів в рік. Через деякий час, він розробив і налагодив масове виробництво губних гармошок.

Молодий Хонер був видатний бізнесмен і встановлював на своїй продукції витіюваті пластини зі своїм ім'ям.

У Північній Америці губна гармошка Хонера була представлена в 1862 році, що зробило компанію Хонера світовим лідером по виробництву гармошок. З 1887 року компанія випускала більше мільйона гармошок щорічно. На сьогоднішній день модельний ряд гармошок складається з понад 90 різних моделей, різних за звучанням і строю, що дає виконавцеві творчу свободу в будь-яких стилях музики - від класики до року.

Компанія Hohner була заснована в 1857 році, в Німеччині. Спочатку компанія спеціалізувалася на виробництві губних гармошок, але з часом виробництво розширювалося і налагоджувався випуск і інших музичних інструментів. В даний час компанія Hohner випускає електро та акустичні гітари, акордеони, ударні установки, блок флейти. Інструменти, що носять ім'я Hohner, користуються великою популярністю серед музикантів, відрізняються якістю і прекрасним звучанням. Ще однією перевагою інструментів Hohner є їх доступна ціна.На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а