• Музичні подарунки для музикантів

HUGHES & KETTNER

Виводити по Сортувати за ціною

За брендами

За ЦінамиКомпанія Hughes & Kettner займає одне з провідних місць у світі серед виробників лампових гітарних підсилювачів.

Гітаристи і бас-гітаристи чи не найбільш прискіплива і примхлива публіка, коли справа стосується звучання гітарного підсилювача. Я б навіть сказав, що це певна «нація» людей так пильно стежать за всіма інженерними досягненнями у сфері передачі та посилення гітарного саунду.

Задоволення цих «колебателей сталевих струн» не легке завдання, але ми Hughes&Kettner, зросли на цьому. Наші тісні взаємини з практикуючими музикантами, готовність до нових технологій і інтенсивні інженерні зусилля призвели до чудових досягнень. Протягом нашої 20-річної історії ми досягли успіху в розробці найкращих схем підсилення та передавання звуку.

Сьогодні ми перевершуємо наших конкурентів по розробці обладнання яке видає потужний сигнал з невтомною продуктивністю та інтелектуальними функціями управління та програмування, які захоплюють музикантів у всьому світі. Багато переваги «кидаються в очі» - першість у створенні повністю програмованих гітарних підсилювачів, створення високо-потужних гібридних підсилювачів, кабінет-тренажер, а також recording preamp. І це далеко не повний список інновацій від Hughes&Kettner, які відкрили нові горизонти в звуці і глибоко змінили гітарний світ.

По всьому світові наш бренд асоціюється з чудовим звуком в будь-якому ціновому класі. З музикантами від Aerosmith до ZZ Top, від Елтона Джона до Murder Dolls, підсилювачі Hughes&Kettner є "стовпами» світових сцен. Ми йдемо в ногу з прогресом. Сьогодні ми активно розробляємо нові концепції щоб невпинно задовольняти всі неймовірні ідеї, ніколи не зупиняється в розвитку, світу гітарного звуку.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а