• Музичні подарунки для музикантів

JBL

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 17>>

За брендами

За Цінами


123456 ... 17>>

Коли звук повинен відповідати найвищим стандартам, бути гідним концертних залів, кінотеатрів, нічних клубів, студій звукозапису, а його звучання має задовольняти сприйняття самих вимогливих слухачів! Коли мова йде про дійсно якісному звуці і звучання дійсно важливо, компанія JBL з гордістю може сказати: «Звук - це ми!»

Ще за довго до THX®, Dolby®, Stereo, а вже тим більше Hi-Fi з'явився JBL. Тільки уявіть собі - більше 70% використовуваних на сьогодні у всьому світі професійних акустичних систем припадає на частку JBL. І це не дивно, адже JBL, свого роду, заслужений еталон точності відтворення якісно записаного звуку!

Безпрецедентна історія лідерства та інновацій в світі звукових систем, почалася з першого кінотеатру спроектованого, виготовленого та встановленого Джеймсом Буллоу Лансінг в 1928 році. Компанія, яка з гордістю носить його ініціали, як і раніше є домінуючою силою в світі акустики!

80 річний шлях технічних досягнень і нагород дозволяє JBL з упевненістю дивитися в майбутнє. Та факт залишається фактом: JBL - незаперечний лідер і новатор серед брендів акустичних систем будь-якої цінової категорії.На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а