(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

JOEMEEK

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами

За ЦінамиJoemeek - це відомий бренд професійних студійних приладів, розроблений британським продюсером і інженером Джо Міком.
Джо Мік (Robert George / Joe / Meek) прославився своїми передовими звукозаписними розробками, найважливішою з яких була оптична компресія звукового сигналу.

Експериментуючи одночасно з іншими звукоінженерами в 1960-1965 роках, Джо Мік знайшов спосіб підсилити "магнітофонний" ефект. На відміну від звичайних VCA - компресорів в якості керуючого елемента він використовував оптоэлектронную пару ручної роботи. Такий компресор створював ефекти, подібні тим, які давали лампові магнітофони. В залежності від вхідного сигналу малопотужний підсилювач мав лампочку, яка перебувала в светонепроницаемом корпусі з фоточутливим резистором. Резистор в свою чергу послаблював звуковий сигнал. Компресор був практично безшумним і працював без спотворень звуку, однак час атаки і відновлення, що визначається часом, за який нитка лампочки повинна була загостритися і охолонути, протікали в ньому досить повільно. Але саме такий "оптичний підхід" дозволяє використовувати сильну компресію без небезпеки придушити високочастотні складові.

Всі прилади Joemeek збираються вручну, всі тести проводяться інженерами, а перевірку звучання здійснює талановитий інженер Тед Флетчер, у власній записуючої студії Joemeek.

Не так давно компанія освоїла новий для себе тип продукції - студійні мікрофони. Серія розроблена в класичних традиціях студійного обладнання, має змінні кардіоїдні капсули з позолоченою діафрагмою середнього розміру, малошумливий FET - передпідсилювач з великою перевантажувальною здатністю (130 ДБ) і високоякісні вихідні трансформатори. Якість забезпечується застосуванням динамічної зворотного зв'язку в конденсаторном елементі. Ця оригінальна технологія усуває спотворення, які можуть виникнути при використанні мікрофонів такого типу на сигналах з високим рівнем звукового тиску.

Останнім часом модельний ряд Joemeek поповнився новою лінійкою високоякісних процесорів або, як прийнято їх називати, channel strip'ів. Прилади, що поєднують в собі передпідсилювачі, блоки частотної та динамічної обробки, а також оснащені АЦ - конвертерами - порівняно молодий клас пристроїв, що з'явився багато в чому завдяки популяризації комп'ютерної звукозапису. На кожному з каналів приладів є попередній підсилювач, оптичний компресор і трьохсмуговий еквалайзер, а також блок АЦ-конвертації 24бита-96кГц.