• Музичні подарунки для музикантів

JTS

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 27>>

За брендами123456 ... 27>>

Компанія JTS була створена в 1982 році і дуже успішно займається розробкою, а також випуском професійного звукового обладнання, що має на увазі величезний асортимент такої продукції, як: аксесуари для мікрофонів, вокальні мікрофони, головні мікрофони, динамічні мікрофони, інструментальні мікрофони, компактні мікрофони, конференц-системи, радіосистеми, студійні мікрофони і багато іншого.

Сьогодні компанія JTS займає вельми почесне місце серед інших фірм-виробників і є досить сильним конкурентом на музичному ринку. Такого результату сприяє висока якість і професійний підхід до виготовлення всіх товарів. А головне, компанія завжди йде в ногу з часом, постійно використовуючи у виробництві інноваційні технології, і радує тисячі покупців по всьому світу. Скажімо, в системах радіомовлення компанія сміливо застосовує технологію UHF PLL, завдяки якій виключаються всілякі перешкоди, а також забезпечується високоякісна передача сигналу.

Розповідати про всі визначні пам'ятки цієї марки можна нескінченно, тому Вам краще у всьому переконатися самим. Ви не пошкодуєте про свій вибір!