• Музичні подарунки для музикантів

KLOTZ

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 24>>

За брендами123456 ... 24>>

Компанія KLOTZ представляє широкий асортимент кабельної продукції, серед якої: розпаяні кабелі, мультикабели, котушки і візки, роз'єми, ізоляційні матеріали. Продукція торгової марки KLOTZ широко використовується в бродкастинге, аудіо-відео та медіа технології. Більше двадцяти років KLOTZ є синонімом найвищої якості, рівня виробництва і постійного розвитку технології в світі професійних кабельних аудіо-відео систем.

KLOTZ Audio Interface Systems GmbH - динамічна, відкрита завданням сучасного ринку, організація, яка зберігає успіх і традиційність своєї торговельної марки в усьому світі. Компанія KLOTZ завоювала серйозні частки ринку в більш ніж 52 країнах.

KLOTZ a.i.s. зберігає стратегічне партнерство з компаніями, що спеціалізуються на ринку музичного обладнання, надаючи повну лінію кабельних виробів, як для професійних музикантів, так і для любителів музики. Авторитет марки кабелів KLOTZ неодноразово підтверджується світовими музикантами, використовують продукцію компанії під час записів і турне.

KLOTZ a.i.s один з небагатьох відомих світових виробників кабельних поставляє повний асортимент виробів, необхідних для даного сектора ринку. Раніше виділені окремо підрозділу, зосереджені на професійному звук, відео і комп'ютерної периферії, тепер об'єднані в загальну структуру «Мультимедіа», охоплює:

Звук (обробка та посилення).
Зображення (відео, камерні канали, поствиробництво).
Світлотехніка.
Презентаційний бізнес.
Комп'ютерне виробництво і галузі мультимедійних додатків.

Компанія KLOTZ a.i.s володіє власним центром технології і розвитку виробництва кабелю і з'єднань, а також виготовляє комутаційні панелі, здатні відповідати Вашим технічним специфікаціям і спеціальним побажанням. Асортимент продукції компанії налічує зараз понад 350 різних видів кабелів для широкого діапазону застосування, а також великий вибір кабельних систем (мультикоровые, комутаційні коробки, патч-панелі). Кожен квартал KLOTZ a.i.s оголошує про появу близько 10 нових виробів.На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а