• Музичні подарунки для музикантів

KONIG & MEYER

Виводити по Сортувати за ціною

За брендами

За ЦінамиKonig&Meyer - це один з найбільших виробників інструментальних підставок і сценічних стійок в Європі. На сьогоднішній день у світі музичної індустрії продукція Konig&Meyer є гарантом високої якості, надійності і передових технологічних рішень.

Німецька компанія Konig&Meyer була заснована в 1949 році. Її створили Карл Кеніг і Еріх Мейєр у місті Вертхайм. Підприємство спеціалізувалося на підставках для музичних інструментів.

На сьогоднішній день завод Konig&Meyer в Німеччині є самим досконалим у світі в області виробництва музичних та професійних стендів. Якість продукції Konig&Meyer підтверджено великою кількістю сертифікатів та нагород.

Продукція Konig&Meyer є безпечною для навколишнього середовища. Компанія Konig&Meyer забезпечує високий сервіс для клієнтів на будь-якому етапі продажу. На всю продукцію Konig&Meyer надається довічна гарантія.

Продукція Konig&Meyer - це не тільки надійність, якість, висока функціональність, але і привабливий дизайн. Вироби Konig&Meyer чудово виглядають на сцені, відрізняються гнучкістю і простотою у використанні, з ними завжди приємно працювати.

З дня свого заснування компанія Konig&Meyer взяла стійкий курс на створення максимально зручних, красивих і довговічних продуктів, спрямованих на забезпечення граничного комфорту в експлуатації. Konig&Meyer - це прості, доступні речі, що становлять основу будь-якого, навіть самого грандіозного шоу.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а