(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

KRANK

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами

За ЦінамиКомпанія KRANK, є порівняно молодим представником на ринку лампових і гібридних гітарних підсилювачів. Компанія була відкрита в Арізоні, містечко Темпі, у вже далекому 2003 році. Однак, молодість компанії не завадила їй стати на один щабель з ідолами хай-гейн напрямки в гітарному посилення, досягти цього вдалося завдяки виробництву інноваційного гітарного підсилювача з заслуженим назвою - Revolution. Згодом, умільці з KRANK, займаються розробкою іменної моделі гітарного підсилювача для легендарного гітариста - Даймбега Даррела. Для зірки був модифікована модель Revolution, якій було додано ще більш агресивне хай-ген звучання.

Трагедія, яка забрала життя Даймбега в грудні 2004 року, не дозволила йому повною мірою оцінити чудову якість спеціально створеного для нього продукту, але, тим не менш, завдяки цій розробці, KRANK знайшли свій неповторний стиль і характер, який був пізнаваний у кожному продукті компанії.

На сьогоднішній день KRANK є одним з лідируючих виробників дійсно якісних гібридних і лампових підсилювачів для електро-і бас-гітар, так само варто відзначити і неділь ефектів виробництва KRANK.