• Музичні подарунки для музикантів

KURZWEIL

Виводити по Сортувати за ціною 12345>>

За брендамиПедаль сустейна KURZWEIL KP-1
786.24 грн.
Педаль сустейна KURZWEIL KP-2
786.24 грн.
Навушники KURZWEIL YH 3000
786.24 грн.
Педаль Kurzweil KP-3
Педаль Kurzweil KP-3
в наявності
1 310.40 грн.
Педаль гучності KURZWEIL CC-1
1 965.60 грн.
Чохол для клавіш KURZWEIL KB61
2 948.40 грн.
Чохол для клавіш KURZWEIL KB76
3 603.60 грн.

Це відома назва з самого початку не мала відношення до музики. Творець бренду, відомий американський винахідник і футуролог Рей Курцвейл, закінчив массачусетський університет і отримав ступінь бакалавра в області інформатики та літератури. З юнацтва Рей захоплювався науковою фантастикою, і це позначилося на його світогляді й діяльності. Сам Рей Курцвейл так охарактеризував свої інтереси: «розробки в галузі штучного інтелекту з метою навчання комп'ютера розпізнаванню абстрактних образів - це здатність, яка домінує в людському мисленні».

У 1974 році Рей Курцвейл відкриває Kurzweil Computer Products (KCP) - компанію, що спеціалізується на створенні високотехнологічних комп'ютерних систем. Основними напрямками діяльності компанії були розробки систем розпізнавання текстів і мови. І так в 1976 році за підтримки Національної федерації сліпих США, був випущений перший у світі автомат для сліпих, який міг розпізнавати та озвучувати друковані тексти. Приблизно в цей же час Курцвейл знайомиться з сліпим музикантом Стівом Вандером, який придбав Kurzweil Reading Machine. Це знайомство стало поштовхом для розвитку наукових інтересів Курцвейла в області музичних інструментів. Ще роль зіграло те, що сам Рей мав пряме відношення до музики, так як його батько був піаністом і диригентом.

У 1982 році Рей Курцвейл відкриває компанію Kurzweil Music Systems (KMS) і Стіві Уандер виступає там у ролі музичного консультанта. Сам Стів до того неодноразово висловлював думку про те, що необхідно створити керований комп'ютером музичний синтезатор, який би міг точно імітувати традиційні акустичні інструменти. І через два роки виходить у світ перше дітище KMS - синтезатор Kurzweil 250.

Kurzweil 250 був не тільки самим досконалим музичним синтезатором на той час, він став ще й першим у світі семпл-синтезатором. Цей інструмент був по суті симбіозом комп'ютера і синтезатора. Відмінна чутлива клавіатура укупі з самою передовою технікою того часу робили 250й світовим лідером серед усіх аналогів. Звучання - ще одне «ноу-хау» нового інструменту. Адже погодьтеся - синтезатор випущений під заступництвом сліпого музиканта, а сліпі чують і відчувають звук набагато краще ніж зрячі, повинен мати якщо не ідеальним, то найбільш наближеним до ідеалу звучанням. Kurzweil 250 виявився такою вдалою моделлю, що програмне забезпечення для нього оновлюється по сей день!

Маючи таку славетну історію і багато років приголомшливих успіхів за плечима компиния Kurzwei Music Systems і зараз продовжує удосконалювати і випускати музичні інструменти, радуючи тим самим як професійних, так і початківців музикантів.

Робочими станціями Kurzweil користуються такі світові знаменитості як Stevie Wonder, Jerry Goldsmith, Joe Sample, Oscar Peterson, Kenny Rogers, Frank Serafine, Рік Уейкман. Також такі групи Pink Floyd, Gorky Park, Агата Крісті... всі вони обрали інструменти Kurzweil.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а