• Музичні подарунки для музикантів

ANTARI

Виводити по Сортувати за ціною 1234>>

За брендами

За ЦінамиAntari є одним з провідних виробників, які спеціалізуються на генераторах диму, туману, снігу, полум'я та інших спецефектів. З 1984 року і по сей день, компанія ставить на перше місце потреби ринку. Комбінування багаторічного досвіду і активної науково-дослідної програми дозволяє створювати чудові інноваційні продукти.

Лідерство на світовому ринку до чого зобов'язує. Тому фахівці Antari знаходяться в постійному пошуку нових рішень таких конструктивно простих, здавалося б, приладів, як генератори диму. Якість завжди на першому місці, і компромісів тут бути не може. Матеріали і сплави, механічна складова насосів, автоматизоване управління, хімічний склад використовуваних рідин - важливо абсолютно все до найдрібніших деталей.

Місія Antari і переваги компанії:

• Постійна розробка та розвиток нових продуктів стало давньою традицією в Antari. Особливий акцент робиться на продукції, що відповідає екологічним проблемам сучасності і включає в себе критерії енергозбереження.

• Неймовірно правдоподібний візуальний ефект досягається завдяки використанню найбільш якісних компонентів: світлодіодів яскравого світіння, потужних насосів, спеціалізованих рідин. Професійні пристрою марки Sanyo нададуть потрібну атмосферу будь-якого заходу.

• Розробки Antari широко застосовуються на ринку спецефектів і розваг. У сферу їх використання входять театри, кіно, телебачення, концерти, нічні клуби і дискотеки. Порівняно з першими роками існування компанії, номенклатура більше не обмежена генераторами туману, хоча вони і залишаються основною рушійною силою.

• В розширену область застосування сучасного продукції входить житлова та комерційна безпека, дезінсекція, індустріальний контроль вологості, садівниче використання, стерилізація медичних установ.

• Розробники Antari намагаються максимально автоматизувати свої продукти або оснастити їх зручними пультами дистанційного управління. Дротові і бездротові технології управління створюють всі необхідні умови для комфортної роботи.

• Сучасне виробниче обладнання, суворе увагу до деталей і регулярне проведення незалежних експертиз дозволяють гарантувати повний контроль якості. Щоб відповідати стандартам світового ринку, згуртована команда інженерів і проектувальників Antari виправдовує і перевищує споживчі очікування. Це завжди було основною цінністю Antari і продовжує залишатися нею донині.

Професійної техніки Antari цілком можна довірити управління вечіркою, концертом, клубом - вона впоратися зі своєю роботою на всі 100%. Дайте собі можливість розслабитися і насолодитися незабутньою атмосферою. А Antari нехай працює за вас.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а