• Музичні подарунки для музикантів

LEXICON

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами

За ЦінамиКомпанія Lexicon, Inc. була заснована професором Френсісом. Спільно з інженером Чаком Багнаши, він у 1969 році створив компанію American Data, яка розташовувалася в місті Лексінгтоні, MA. Компанія змінила свою назву на Lexicon в 1971 році, і основною сферою діяльності стала розробка і виробництво обладнання для цифрової обробки звуку.

Першим приладом, який розробила компанія Lexicon, була цифрова затримка, забезпечувала delay - 100 мс. - не так переконливо c сьогоднішньої точки зору, але тоді це було більш ніж технологічний прорив. Це винахід зацікавило Стіва Теммера з Gotham Audio в Нью-Йорку, і він придбав 50 штук для ряду діючих інсталяцій в Нью-Йорку. Таким чином, в 1971 з'явилася Delta T-101, з лейблом Gotham Audio на передній панелі і з лейблом Lexicon на задній. Перший прилад мав частотний діапазон до 10 кГц і співвідношення 'сигнал/шум' 60 dB. Lexicon продовжив доопрацювання приладу, тому наступна модель Delta T-102, продавалася вже під власною маркою Lexicon, мала співвідношення 'сигнал/шум' 90 dB.

Одним з важливих етапів в історії компанії була розробка першого доступного за ціною цифрового ревербератора Lexicon 224, який був представлений публіці на Конвенції в 1978 році. Розроблений Дейвідом Грайсингером, 284 залишався світовим стандартом до появи моделі 480L. PCM60, що вийшов в 1984 був першим цифровим ревербератором, надавали користувачеві високу технічну оснащеність і безліч функцій за ціну менше $1500.

У 1988 році Lexicon запропонував перші повністю цифрові surround-sound процесори для домашнього кінотеатру: CP-1, потім СР-2 і Ф-3 з підтримкою стандарту THX, а в 1996 з'явився широко відомий процесор DC-1, який підтримував THX і Dolby Digital, а в 1997 році з'явилася версія DC-1 з DTS.

У 1994 році була оновлена серія цифрових ревербераторів PCM. Найбільший внесок у посилення позиції Lexicon, як компанії-виробника процесорів ефектів, внесла система PCM80.

У MPX1 Lexicon використовував мультипроцесорну архітектуру для впровадження мултьтиэффектной обробки, що було новинкою в 1997. MPX1 - двопроцесорний прилад обробки звуку, не тільки перевершив обмеження, існуючі для однопроцесорних систем, але і представив користувачеві простий, але потужний інтерфейс управління, який працює за мовною логікою.

У тому ж 1997 з'явилася Lexicon Studio: 'Модульне апаратне забезпечення для вашого улюбленого програмного забезпечення'. Спільно зі своїм стратегічним партнером - компанією Steinberg - Lexicon розробляв апаратний комплекс Lexicon Studio для підтримки і розширення можливостей Cubase VST в області обробки сигналу, багатоканального монтажу і синхронізації. У 1999 Lexicon запропонував нові системи: LDI10t, Core2, що розширюють можливості Lexicon Studio.

В даний час, компанія Lexicon є визнаним лідером у виробництві приладів цифрової обробки сигналу для студій звукозапису, project і post production студій, музикантів і домашніх кінотеатрів. Lexicon використовує останні технологічні розробки в області професійного звуку, що дозволяє створювати прилади, які своїми технічними можливостями підтверджують право Lexicon називатися компанією №1 в області розробки процесорів ефектів.На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а