• Музичні подарунки для музикантів

MAGMA

Виводити по Сортувати за ціною 123>>

За брендамиЧохол Magma CD-Wallet 64 RPM
697.80 грн.
Чохол Magma CD-Wallet 96 RPM
854.52 грн.
Чохол Magma CD-Wallet 192 RPM
1 168.20 грн.
Чохол Magma LP-Bag 60 Profi
3 128.16 грн.
Чохол Magma LP-Bag 100 Profi
3 520.20 грн.
Чохол Magma LP-Bag 100 Trolley
5 166.60 грн.
MAGMA Digi Backpack Сумка
ціну уточнюйте
MAGMA Digi Bag Сумка
ціну уточнюйте

Сумки для діджеїв magma - це сучасний стильний, багатофункціональний і зручний аксесуар від німецького виробника, виготовлений спеціально для людей унікальної творчої професії. Сумки dj magma мають незмінно високою якістю, дуже практичні і зручні. У процесі створення моделей MAGMA завжди беруть участь професійні музиканти, які знайомі з усіма необхідними тонкощами при використанні даних аксесуарів. MAGMA - це надійний помічник професійних діджеїв і музикантів, з досить щільним графіком гастролей і виступів.

Ми пропонуємо в широкому асортименті сумки для діджеїв і музикантів, які можна у нас завжди купити за привабливою ціною. Виконані сумки для dj в різноманітному стилістичному і колірному рішенні з надміцного водостійкого нейлону Ballistic або посиленою брезентової тканини. Внутрішнє наповнення dj сумки magma, характеризується великою функціональністю дозволяючи зберігати всілякі аксесуари в спеціально призначених відсіках.

Купивши Dj сумку MAGMA - це можливість придбати зберегти обладнання під час транспортування, адже вона виготовлена з урахуванням останніх концепцій музичної індустрії. А це означає, що пропоновані сумки для діджеїв відповідають найвищим вимогам професіоналів.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а