• Музичні подарунки для музикантів

MAPEX

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 13>>

За брендами

За Цінами


123456 ... 13>>

MAPEX - це компанія, яка спеціалізується на випуску барабанів. MAPEX входить в корпорацію "KHS Manufacturing", яка була зареєстрована і почала виробництво в 1930 році. MAPEX мають свої дистриб'юторські центри в США, Німеччині, Англії, Іспанії, Росії і т.д. Штаб квартира MAPEX знаходиться в Тайвані в місті Тайпей. "KHS Manufacturing" зарекомендувала себе як одна з найкращих у світі компаній, з випуску ударних інструментів. Майстри "KHS Manufacturing" володіють особливими знаннями про створення якісного звуку з будь-якого матеріалу, будь-то дерево або метал, включаючи і дорогоцінні метали.

Музиканти, які грають на MAPEX, активно залучені в процес тестування нових інструментів. Їх об'єктивні висловлювання та побажання керують процесом Дослідження і Розвитку барабанів MAPEX.

MAPEX - це більше, ніж просто дерев'яні або металеві барабани - це інструменти, звучання яких несхоже ні на що більше!

Установки і малі барабани виготовляються тільки на замовлення. На складах зберігаються і висушуються тільки колоди. Цей процес виготовлення барабанів, дає найбільш збалансоване звучання майбутніх установок. Адже не секрет, що звучать барабани краще ті, які зроблені з одного шматка дерева.

MAPEX так само тісно співпрацює з барабанщиками всього світу. І саме з цього все стійки, педалі і кріплення так зручні в користуванні.

Незалежно від стилю музики, барабанщики впевнені в тому, що вони почують той звук, який хочуть, коли вибирають MAPEX. Якщо ви пограєте на наших барабанах, то побачите, що ми маємо на увазі, коли говоримо, що MAPEX - це дійсно «другий голос барабанщика».


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а