(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

MAPEX

Виводити по Сортувати за ціною 1234567 ... 13>>

За брендами

За Цінами


MAPEX  BM6225GANL
ціну уточнюйте
MAPEX  BPST455KF
ціну уточнюйте
MAPEX B523
ціну уточнюйте
MAPEX BM628SBNNL
ціну уточнюйте
MAPEX BPBR4551ZN
ціну уточнюйте
MAPEX BPML4500LNTB
ціну уточнюйте
MAPEX BPML4700TLNTB
ціну уточнюйте
MAPEX BPMW4550CNUB
ціну уточнюйте
MAPEX BPST4551LN
ціну уточнюйте
MAPEX BPST4651LN
ціну уточнюйте
MAPEX BPWB4550CNEN
ціну уточнюйте

MAPEX - це компанія, яка спеціалізується на випуску барабанів. MAPEX входить в корпорацію "KHS Manufacturing", яка була зареєстрована і почала виробництво в 1930 році. MAPEX мають свої дистриб'юторські центри в США, Німеччині, Англії, Іспанії, Росії і т.д. Штаб квартира MAPEX знаходиться в Тайвані в місті Тайпей. "KHS Manufacturing" зарекомендувала себе як одна з найкращих у світі компаній, з випуску ударних інструментів. Майстри "KHS Manufacturing" володіють особливими знаннями про створення якісного звуку з будь-якого матеріалу, будь-то дерево або метал, включаючи і дорогоцінні метали.

Музиканти, які грають на MAPEX, активно залучені в процес тестування нових інструментів. Їх об'єктивні висловлювання та побажання керують процесом Дослідження і Розвитку барабанів MAPEX.

MAPEX - це більше, ніж просто дерев'яні або металеві барабани - це інструменти, звучання яких несхоже ні на що більше!

Установки і малі барабани виготовляються тільки на замовлення. На складах зберігаються і висушуються тільки колоди. Цей процес виготовлення барабанів, дає найбільш збалансоване звучання майбутніх установок. Адже не секрет, що звучать барабани краще ті, які зроблені з одного шматка дерева.

MAPEX так само тісно співпрацює з барабанщиками всього світу. І саме з цього все стійки, педалі і кріплення так зручні в користуванні.

Незалежно від стилю музики, барабанщики впевнені в тому, що вони почують той звук, який хочуть, коли вибирають MAPEX. Якщо ви пограєте на наших барабанах, то побачите, що ми маємо на увазі, коли говоримо, що MAPEX - це дійсно «другий голос барабанщика».