• Музичні подарунки для музикантів

MARANTZ

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами

За ЦінамиІсторія компанії починається в 1948 році, коли у любителя музики Сола Бернарда Маранца, як і у багатьох людей того часу, виник інтерес до якісної звуковідтворення. Причиною цього став випуск моно довгограючих записів (LP) - це зробила компанія CBS, Columbia Broadcasting System. Проте звучання залишало бажати кращого і Маранц взявся за створення передпідсилювача: відчуваючи проблеми з обладнанням, він довгі 4 роки працював над ним і в підсумку домігся свого. Свою розробку, обробну помилкові характеристики запису, Сол назвав «Audio Consolette» : створені перші 100 наборів були швидко розкуплені, і протягом того ж 1952 року попит виріс до 400 моделей.

Випустивши цей передпідсилювач, Сол практично завоював повагу меломанів: визнання підштовхнуло його до офіційного заснування компанії Marantz в 1953-м. І одразу ж почалися комерційні продажу Model 1 Mono Preamplifier - передпідсилювача, створеного на базі Audio Consolette. Тоді її продавали за 168$, але сьогодні колекціонери готові заплатити за цю техніку суму, більшу в рази - вона давно вже стала справжньою класикою.

У 1956-му виходить Model 2 Power Amplifier: підсилювач потужності, має 2 режими роботи. Його вихідна потужність могла бути як 25, так і 40 Ватт - це техніка, яка поставила стандарт Hi-Fi апаратури 50-х. Через рік, у 1957-му, була представлена наступна розробка серії - Model 3 Mono Two-way Channel Divider - пристрій, що ділить сигнал на 2 моноканалу. Після цього виходить блок живлення Model 4, а слідом за ним підсилювач потужності Model 5. Від свого відомого попередника він відрізняється більш доступною вартістю. З народженням стерео виникла необхідність у появі адаптерів, тому Сол Маранц випустив Model 6. І в тому ж 1957 році вийшов один з найвідоміших продуктів компанії - передпідсилювач стерео Model 7c Stereo Preamplifier. З того часу звучання Hi-Fi апаратури стало дійсно високим і увагу стало приділятися її естетичного вигляду. Компанія Marantz працювала над цим, і в 1967 році була випущена модель 7T - перший передпідсилювач цього виробника, орієнтований на використання в домашніх умовах.

Цьому передувало ще безліч подій: так, у 1962-му в продаж надходить 30-Ватний стереоусилитель потужності, названий в дусі всієї серії - Model 8.

Через рік, у 1963-му, виходить моноусилитель потужності на 70 Ват, Model 9 і радіоприймач з FM тюнером Model 10.

Виробництво останньої моделі призвело до високих витрат, наступним за нею труднощів з фінансуванням, і в підсумку Солу Маранцу довелося продати своє дітище.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а