• Музичні подарунки для музикантів

MARKBASS

Виводити по Сортувати за ціною 123>>

За брендами
Markbass - найдинамічніший, молодий та амбітний серед відомих виробників басового обладнання. Підсилювачі, комбо і кабінети Markbass поєднують в собі чудовий якісний звук, високу надійність, потужність, зручність у використанні і неповторний яскравий дизайн.

Бренд Markbass з'явився на ринку музичного обладнання відносно недавно, трохи більше 10 років тому, і швидко ввійшов у число лідерів, потіснивши своїх іменитих конкурентів. Секрет такої гучної і швидкого успіху гранично простий: Markbass зумів дати музикантам щось досі небачене! Якісний звук і висока потужність ніколи раніше не були укладені в таких компактних і легких пристроях! А якщо додати до цього привабливий зовнішній вигляд і розумні ціни, то вийде точний опис модельного ряду Markbass!

На сьогоднішній день в модельному ряду Markbass представлені басові підсилювачі, комбо, кабінети і педалі ефектів, серед яких кожен бас-гітарист знайде модель з оптимальним співвідношенням потужності, звукових і технічних характеристик.

Басове обладнання Markbass використовують багато відомих у всьому світі музиканти: Адріан Феро, Алан Карон, Джефф Берлін і т. д. Деякі з них особисто брали участь у створенні нових моделей. Серед эндорсеров Markbass є бас-гітаристів, що грають в різних музичних стилях, від джазу до death metal.На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а