• Музичні подарунки для музикантів

MARSHALL

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 14>>

За брендами

За Цінами


MARSHALL 1960AV
ціну уточнюйте
MARSHALL 1960AX
ціну уточнюйте
MARSHALL VBC412
ціну уточнюйте
MARSHALL MS-4
ціну уточнюйте
MARSHALL MS-2
ціну уточнюйте
MARSHALL MS-2R-E
ціну уточнюйте
MARSHALL MS-2C-E
ціну уточнюйте
MARSHALL DSL100
ціну уточнюйте
MARSHALL THE ECHOHEAD EH-1
ціну уточнюйте
123456 ... 14>>

Marshall Amplification - англійська компанія по виробництву музичних звукових підсилювачів і акустичних систем, заснована Джимом Маршалом (Jim Marshall). В 1960 році він відкрив свій магазин з продажу музичних інструментів. У 1962 році було прийнято рішення збирати підсилювачі своїми руками і перший прототип 50-ти ватного підсилювача був готовий до вересня 1962 року. У тому ж 1962 році був створений перший в історії індустрії музичних інструментів, гітарний кабінет 4х12". Підсилювачі Marshall добре відомі і користуються великою популярністю у гітаристів. Вигляд і звук стека Marshall став культовим для поп - і рок-культури.

Підсилювачі Marshall спочатку створювалися як копії моделей Fender (модель Fender Bassman 5F6A), але невдовзі, коли компанія Marshall Amplification внесла в схему своїх підсилювачів певні зміни, вони стали користуватися попитом у гітаристів, що шукають більш важкий звук.

З моменту заснування компанії, Джим Маршал розробив велику кількість підсилювачів і динаміків, які відповідають найвибагливішим вимогам музикантів. Його здатність адаптуватися одночасно до того, що вимагалося музикантам, і до того, що диктували різні музичні стилі, що з'явилися після 1960х роках, призвела до того, що фірма Marshall Amplification отримала своє законне місце серед інших відомих брендів. Підсилювачі Marshall витримали випробування часом, забезпечивши торгової марки славу бренду для хард-рок гітаристів і важкого металу.

Репутація Marshall "росла" разом з розмірами її підсилювачів, а розміри диктувалися попитом на більш гучний звук таких виконавців, як The Who, Cream і Jimi Hendrix. За досить короткий період компанія виросла з шести складів до цілого поселення в Milton Keynes, куди переїхала штаб-квартира в 1984 році.

Сьогодні Marshall Amplification - один з лідерів у виробництві гітарних підсилювачів.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а