• Музичні подарунки для музикантів

MARTIN PRO

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами
Martin Professional - датський виробник і дистриб'ютор сценічного та архітектурного освітлення та світлової арматури. Компанія заснована в 1986 році в місті Орхус, Данія. Сьогодні Martin Professional належить датському промислового конгломерату Schouw & Co.

Зародження компанії можна датувати 1978 роком, коли засновник Петер Йохансен зрозумів, як зробити генератор диму від кави. Заснована через 8 років компанія спеціалізувалася насамперед на виготовилення дим-машин, пропонувала невеликий вибір освітлення для дискотек. У 1993 році компанія почала виробництво Mach series - товарів для живого звуку, випуск яких швидко припинився. Проте до 1997 році компанія реалізувала весь свій потенціал як провідний виробник на ринку DMX товарів інтелектуального освітлення сцен з запуском MAC 500 і 600.

Сьогодні Martin є провідним постачальником інтелектуального освітлення, яке було представлено на ряді великих міжнародних заходів (Євробачення-2001 в Копенгагені, Літні Олімпійські ігри 2004 року в Афінах, Пекінські літні Олімпійські ігри 2008 року, де компанія Martin була основним постачальником автоматизованого освітлення з більш ніж 1100 світильників для церемонії відкриття). Крім того, Martin є одним з головних технологічних компаній в Орхуському регіоні і має стратегічне партнерство з Орхусским університетом інженерної справи.