• Музичні подарунки для музикантів

MEDELI

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами

За ЦінамиMedeli - китайський виробник з сильними гонконгським корінням. В офіційному прес-релізі компанія розповідає про свою історію, яка почалася з 1983 року, про мільйони пристроїв, які вона випускає на своїй фабриці, який розробляє нові інструменти «вдень і вночі». Як можна помітити основна частина їх виробів є в тій чи іншій формі модифікованими копіями інструментів більш відомих фірм, за нижчою ціною.

Чи означає це, що продукція Medeli підробка? Ні, тут все складніше. Medeli - типова китайська компанія, яка хоче випускати відмінну продукцію, але у неї це не завжди виходить. На чому економлять, де роблять простіше, але тренд очевидний - зараз ми спостерігаємо за становленням амбітного виробника, який в майбутньому може потіснити світові корпорації. 46% всієї продукції компанії продається в США, і вона там розлітаються як гарячі пиріжки - серйозні журнали присвячують оглядам продуктів Medeli все більше і більше місця, а про полиці в магазинах і говорити нічого.

На даний момент компанія в такій ситуації, що культові компанії, типу Alesis, почали виробляти на заводі Medeli свої інструменти початкового рівня. Ситуація і далі буде розвиватися в цьому напрямку, а ми можемо користуватися плодами конкуренції і радіти доступності обладнання під маркою Medeli.