• Музичні подарунки для музикантів

MONSTER BEATS

Виводити по Сортувати за ціною

За брендами

За Цінами


MONSTER BEATS BTS-129440-00
ціну уточнюйте
MONSTER BEATS BTS-128739-00
ціну уточнюйте
MONSTER BEATS BTS-129474-00
ціну уточнюйте
MONSTER BEATS BTS-129484-00
ціну уточнюйте

Компанія була заснована в 2006 році і дебютувала зі своїм першим продуктом, навушниками Beats by Dr. Dre. В кінці 2008 року, Monster Cable отримала ексклюзивні права з 5-річному договором на виготовлення та розробку першої продукції Beats. Для просування своєї продукції, в першу чергу Beats покладалися на підтримку від виконавців поп-і хіп-хоп музики, розміщення товарів в їхніх музичних кліпах, і партнерські стосунки з музикантами та іншими знаменитостями, для розвитку продукції.

У серпні 2010 року виробник мобільних телефонів HTC придбала 50,1% пакету акцій Beats за $309 млн. Покупка була призначена для конкурування HTC, з іншими виробниками мобільних телефонів, асоціюючи себе з брендом Beats, так як придбання HTC, надавало ексклюзивні права на виробництво смартфонів з маркою Beats. Незважаючи на своє велике придбання, HTC все ще дозволив Beats працювати в якості автономної компанії.

12 січня 2012 року, BusinessWeek повідомив, що Monster Beats і не будуть продовжувати контракт і закінчать партнерство до кінця 2012 року. В результаті Beats взяв виробництво продукції в свої руки, і подвоїв персонал до 300 співробітників. Monster зрештою почав маркетинг своєї лінії преміум навушників. В жовтні 2012 року, Beats представила свої перші два продукти власної розробки, навушники Beats Executive noise-cancelling та Beats Pill portable speaker. Иовайн був переконаний, що компанії тепер доведеться «контролювати власну долю», щоб продовжити своє зростання. Иовайн також прокоментував те, як інші виробники навушників намагалися наслідувати Beats з «бізнес-моделями від знаменитостей (в тому числі і Monster, які представили Earth, Wind і Fire і тематичні навушники від Miles Davis, на виставці побутової Електроніки), і сказав про те, що "Деякі з наших конкурентів дешеві інженери, які ніколи не були в студії звукозапису. Вони не можуть просто називати навушники ім'ям того, який нічого не знає про звуці".

У липні 2012 року HTC назад продала половину своєї частки в Beats за $150 млн, залишаючись найбільшим акціонером з 25,1 відсотками. Продаж була покликана забезпечити гнучкість для глобальної експансії при збереженні великого пакета акцій компанії HTC і комерційної ексклюзивності в мобільних телефонах.»

У серпні 2013 року з'явилися повідомлення, що засновники Beats "планують викупити решту міноритарний пакет акцій компанії HTC, і проводити нове, невизначений партнерство, для майбутніх інвестицій». 27 вересня 2013 року, HTC підтвердила свої плани продати свої залишилися 24,84% акцій Beats назад в компанію за $265 млн, при цьому операція буде завершена до кінця року. Одночасно Beats оголосив, що група Carlyle зробить трохи інвестицій у компанію.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а