• Музичні подарунки для музикантів

PRESONUS

Виводити по Сортувати за ціною 1234>>

За брендами

За ЦінамиPreSonus Audio Electronics, Inc - американський виробник обладнання для звукозапису, спеціалізується на виробництві сучасного студійного і концертного обладнання цифрового звукозапису. Компанія була заснована в січні 1995 року інженерами Jim Odom і Brian Smith. PreSonus Audio має патенти на виробництво аналогових схем і розробила більше двадцяти нових товарів у цій сфері, має дистриб'юторську мережу в більш ніж 55 країнах світу.

Більш відомі за кордоном, ніж на російському ринку, розробки цієї вже досить авторитетної компанії неодноразово отримували нагороди різних спеціалізованих видань, а її вироби користуються величезною популярністю. PreSonus не тільки веде активну науково-дослідну діяльність, але і слід правилом суворої експертизи в процесі виробництва. Тому прилади з маркою PreSonus цілком можуть претендувати на роль кращого рішення для студійної і концертної звукозапису.

Ось кілька інноваційних продуктів PreSonus, удостоєних нагород:

DigiMax (2000)- перший 8-канальний мікрофонний передпідсилювач з виходом ADAT.
FireStation (2002) - одна з перших FireWire багатоканальних систем комп'ютерної запису, аудіоінтерфейс, який здійснює передачу сигналів "зовнішнього світу" на хард-диск комп'ютера.
Central Station (2004) - перший моніторний контролер
FirePod (2004) - перша FireWire система запису з 8 мікрофонними передпідсилювачами
INSPIRE 1394 (2005) - перша компактна FireWire система запису.
FireStudio (2006) - перша FireWire система запису з вбудованим пультом.На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а