• Музичні подарунки для музикантів

RICO

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 13>>

За брендами123456 ... 13>>

Народжений в Італії Джозеф Ріко (1876-1957) з самого дитинства виявляв потяг до музики. Будучи підлітками, він і його брат Либерето втекли з семінарії і таємно на кораблі перебралися до Америки. Джозеф грав на арфі, фортепіано та гітарі, а Либерето - на мандоліні і скрипці. Завдяки своїм музичним здібностям вони швидко стали відомі у Чикаго та Нью-Йорку. Згодом Джозеф Ріко став складати музику і диригувати оркестром, і переїхав у Париж, коли його твори стали користуватися великою популярністю. Вальси Джозефа виконуються і донині.

У 1926 році племінник Джозефа, Франк Де Мішель, кларнетист, що працює на студії Walt Disney, написав у листі Джозефу про те, як важко в Лос Анжелесі знайти хороші тростини. Франк, знаючи авторитет свого дядька в Парижі, попросив прислати йому хороших тростин, що дядько і зробив. Однак через три тижні він знову отримав лист від племінника з проханням прислати ще тростин, оскільки вся попередня посилка моментально «розійшлася» серед друзів-музикантів Франка і у нього самого нічого не залишилося. Популярність Паризьких тростин в Лос-Анджелесі зростала і через деякий час французький постачальник вже не зміг надавати тростини в достатній кількості. Тоді племінник попросив дядька надіслати йому очерет для того, щоб він міг самостійно виготовляти тростини. У тому момент Джозеф якраз перебував на відпочинку у своєму заміському будинку на півдні Франції в провінції Вар, де йому вдалося знайти якісний очерет для виробництва тростин. Так перша партія з 350кг тростика "пішла" в Америку.

Франк Де Мішель запропонував дядькові назвати виготовляються тростини в його честь - «RICO». Незабаром Франк знайшов партнерів, включаючи музиканта та інженера Роя Майєра і відкрив в Америці фабрику з виробництва тростин і назвав її "Rico International". Внесок Роя Майера в розвиток технології виробництва тростин став воістину неоціненний. Сьогоднішній успіх Rico Reeds - у багато його заслуга.

Зараз онук Джозефа, Жан-Франсуа Ріко, управляє плантацією на півдні Франції, яка постачає корпорацію здебільшого очерету, використовуваного при виробництві тростин.

З самого початку свого існування Rico International випускала продукцію найвищої якості і в даний час по праву вважається лідером в області виробництва тростин і інших аксесуарів для духових інструментів. На фабриці RICO в Сан Фернандо (Каліфорнія, США) знаходиться сучасний дослідницький центр, який постійно підтримує зв'язки з агрономами, вченими, музикантами, щоб удосконалювати свою продукцію у відповідності з запитами музикантів і досягненнями новітніх технологій.

Спектр продукції RICO за асортиментом і по ціновому діапазону такий, що RICO може запропонувати тростини для музикантів будь-якого рівня та виконавської майстерності: від початківців студентів до вимогливих професіоналів. Безліч всесвітньо відомих музикантів, таких як: Michel Arrignon, Walter Boeykens, Ricardo Morales, Seiji Yokokawa та ін. користуються продукцією Rico International".На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а