• Музичні подарунки для музикантів

RITMULLER

Виводити по Сортувати за ціною

За брендами

За Цінами


RITMULLER GH160R Ebony
ціну уточнюйте

Ritmuller - одна з найстаріших німецьких фабрик по виробництву піаніно, фортепіано і роялів. Компанія була заснована в 1797 році в Німеччині, і дуже скоро завоювала славу найбільш інноваційною і авторитетної фірми-виробника акустичних клавішних інструментів.

Протягом усієї своєї історії ім'я Ritmuller завжди пов'язувалося з найбільш досконалих фортепіано, виготовлених в Європі. Попит на піаніно і роялі Ritmuller постійно зростає, що призводить до розширення виробництва, інноваційних рішень і нових маркетингових стратегій, що дозволяє зробити найбільш популярні моделі Ritmuller більш доступними для масового споживача.

Великим кроком до успіху стало входження фірми в склад "Групи виробників фортепіано Pearl River" (Pearl River Piano Group), що дозволило перенести виробництво класичних німецьких фортепіано на сучасну технологічну основу і знизити собівартість і кінцеву ціну продукції.

Потрібно відзначити безапеляційний підхід фірми Ritmuller до вибору самого якісного сировини. Резонансні деки всіх піаніно та роялів марки Ritmuller виготовляються вручну з відібраної деревини акустичної їли, а деталі фортепіанної механіки, містки і вирбельбанк - з високоякісного акустичного клена. Чорні клавіші інструментів виконані з інноваційного синтетичного матеріалу, який ідентичний за своїми властивостями деревині чорного дерева.

Встановивши на початку своєї діяльності найвищі стандарти якості виробництва роялів і піаніно, фабрика Ritmuller по сьогоднішній день неухильно дотримується їх, перенісши в нове століття всі кращі традиції європейського майстерності виготовлення клавішних інструментів.На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а