(044) 222-98-95 | (068) 222-25-95 Kyivstar | (095) 222-05-95 Vodafone
    • Музичні подарунки для музикантів

ROBE

Виводити по Сортувати за ціною 123456>>

За брендами

За ЦінамиRobe - одна з провідних компаній в розробці і виробництві керованих світлових приладів і контролерів.

Чеська компанія Robe Lghting досить давно займається виробництвом динамічних світлових приладів.

Світлове обладнання, сконтруированное і вироблене на їх старій фабриці добре відомо всім під торговими марками Futurelight, Movietec, Saggiter і TAS - вироблених компанією Robe протягом декількох років на умовах OEM (виготовлення обладнання для інших брендів під їх торговою маркою).

Однак в 2001 р. настав час виходити на ринок під власною торговою маркою і здійснювати прямі продажу на ринок. Компанія до цього моменту мала повністю розвинену виробничу, логістичну та маркетингову інфраструктуру.

Компанією була поставлена амбітне завдання - вивести новий бренд ROBE в лидирущий ряд в області професійного динамічного світла.

На виставці PLASA 2002, компанія Robe являє останнє покоління рухомих приладів-повністю нову серію АТ (Advanced Technology - Передова Технологія).

Оригінальна назва компанії складається з початкових літер двох назв: 'RO' - від міста Roznov і 'BE' від річки Becva, яка протікає через провінцію на північному сході Чеської республіки.

У виробництві задіяно близько 350 осіб.

Як виробник Robe має багато переваг, головне з яких є те, що все - починаючи від програмного забезпечення до металоконструкцій - виробляється в одному місці. Немає ніяких третіх осіб, залучених у процес виробництва, що дозволяє здійснювати постійний контроль над якістю.

Справжнім визнанням бренду стало те, що саме приладу Robe були використані для постановочного світла на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення - 2005». Професіонали, експлуатували його відзначили неймовірно високу якість і надійність устаткування.