• Музичні подарунки для музикантів

SCANDALLI

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами

За ЦінамиІсторія всесвітньо відомої італійської компанії з виробництва акордеонів веде свій відлік з 1900 року, коли Silvio Scandalli почав виробництво цих музичних інструментів. За короткий термін з 1915 по 1921 рік маленька майстерня у Камерано стала фірмою, якій судилося стати великим виробником акордеонів. У 1941 році в Scandalli працювало вже понад 700 осіб. У 1946 році відбувається об'єднання фірм Scandalli і Soprani в компанію Farfisa.

Після закінчення Другої Світової війни акордеон став надзвичайно популярний, а фабрика братів Скандалли придбала велику популярність і престиж. Завдяки генію Сильвіо, його розробок і патентів на акордеони, бренд "Scandalli" став синонімом якості.

У 1950х Scandalli випускає легендарний акордеон "Scandalli Super VI", неперевершений за якістю досі. У 1964 площа загальних виробничих приміщень компанії досягає 42 000 м2. У той час Silvio Scandalli і Settimio Soprani керують фірмою, яка, крім акордеонів, випускає гітари, піаніно, органи і підсилювачі.

У 1984 Scandalli і Paolo Soprani, найстаріша аккордеонная фабрика у світі об'єднуються у нове партнерство, а в 2003 до них приєднується SEM. На сьогоднішній день група "Menghini S.r.l." являє 3 аккордеонных бренду, серед яких "Scandalli" є для багатьох музикантів іконою завдяки довгої і видатної історії інновацій та безкомпромісної якості.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а