• Музичні подарунки для музикантів

SELMER

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами

За Цінами


SELMER SA 80 II Jubilee
ціну уточнюйте
SELMER SA 80 III Jubilee
ціну уточнюйте
Саксофон SELMER AS500
ціну уточнюйте
Саксофон SELMER AS600
ціну уточнюйте
Саксофон SELMER BS500
ціну уточнюйте
Саксофон SELMER TS500
ціну уточнюйте
Саксофон SELMER TS600
ціну уточнюйте
Кларнет Selmer 1400B
ціну уточнюйте
Кларнет Selmer CL201
ціну уточнюйте
Кларнет Selmer CL211
ціну уточнюйте
Кларнет Selmer CL301
ціну уточнюйте
Кларнет Selmer CL601
ціну уточнюйте

Henri Selmer Paris є французькою компанією-виробником музичних інструментів. Заснована в 1885 відомим майстром з виготовлення кларнетів Анрі Селмером, компанія Selmer зараз є провідним виробником духових музичних інструментів. Асортимент продукції компанії представлений саксофонами, кларнетами, мідними інструментами і аксесуарами.

Фабрика Selmer через 100 років з моменту заснування розвинулася до потужного підприємства, оснащеного сучасним обладнанням для виробництва виключно якісних музичних інструментів. Незважаючи на те, що Selmer пропонує широкий діапазон духових інструментів, використовуваних в симфонічних оркестрах, у джаз - та поп-групах, марка Selmer зараз насамперед пов'язана з саксофонами.

Саме саксофон Selmer займають більше половини всього виробництва. Після моделей Cigar Cutter, Balanced Action, Mark 6, Mark 7, все ще популярні сьогодні, сучасні саксофони Serie II і Serie III переважають у світі цих музичних інструментів. Кларнети, які були першими інструментами, створені компанією, і зараз є важливою частиною виробництва.

Відділення мідних інструментів Selmer, які також можна замовити в магазині MAGstore, також розвивається разом з іншими відділеннями компанії. Якість, хороший дизайн, нові технології, а також постійне вдосконалення вже існуючих, дозволяють Selmer Paris залишатися однією з провідних компаній на ринку духових інструментів.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а