• Музичні подарунки для музикантів

SONOR

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 19>>

За брендами123456 ... 19>>

На сьогоднішній день компанія SONOR є лідируючим виробником барабанів і барабанних установок на ринку музичних інструментів України, що обумовлено 135-річним досвідом у виробництві барабанів і барабанних установок Sonor. Для багатьох виробників сучасних барабанних установок продукція Sonor стала еталоном якості та надійності.

У 1875 році Йоханнес Лінк зумів створити невелику фірму, де почав займатися виробництвом і продажем продукції Sonor. Перша продукція Sonor була створена в невеликій майстерні, яка знаходилась в Східній Німеччині. Коли компанія Sonor змогла налагодити виробництво музичних інструментів, Йоханнес Лінк ввів в експлуатацію концертні та маршові барабани, литаври, ксилофони, трикутники SONOR і подібні ударні інструменти не великого розміру. У 1907 році фірма Sonor, в Імперському Патентному Бюро, офіційно зареєструвала торгову марку SONOR. З того часу логотип із зображенням двох барабанних паличок став символом досконалості музичного інструменту.

Після Другої світової війни була втрачена вся власність родини Лінка, у тому числі і компанія Sonor, з-за цього їм довелося емігрувати у західну частину Німеччини. Засновнику Йоханесу Лінком довелося прикласти велике зусилля для того, щоб відновити виробництво продукції Sonor, для цього Йоханесу Лінком довелося закупити нове дорогі обладнання. Вже в повоєнний час, у 1956 році компанія Sonor випустила перший об'єднаний каталог з усією продукцією Sonor.

Нові тенденції на ринку музичних інструментів сприяло розширенню і вдосконаленню продукції Sonor. У виробництві барабанів і барабанних установок Sonor використовуються самі передові технології, які ви можете побачити в серіях барабанів: SONOR SIGNATURE , SONOR HILITE, SONOR FORCE, SONOR DESIGNER. Компанії Sonor вдалося налагодити виробництво продукції таким чином, що б зробити її максимально доступною для покупців, не жертвуючи при цьому якістю матеріалів. Також, не малих зусиль у розвиток і підтримку компанії Sonor внесли надійні дилери та дистриб'ютори з усього світу, надавши при цьому можливість оцінити та придбати продукцію Sonor.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а