• Музичні подарунки для музикантів

T-REX

Виводити по Сортувати за ціною 12>>

За брендами

За ЦінамиДатська компанія T-REX Engineering була заснована в 1996 році. Родоначальниками компанії стали музиканти і технічні майстра Себастьян Дженсен і Ларс Дав. Вони ж очолюють компанію і сьогодні. Почавши виробництво, тепер, легендарних MIDI контролерів T-REX MAC-1 і BigFoot MIDI board компанія T-REX стрімко розвивається і стає однією з самих відомих виробників якісного і професійного устаткування в музичному світі.

Компанія T-REX завжди намагається полегшити і покращити творча праця гітаристів, і зробити звучання інструменту досконалим, в результаті чого світовий ринок музичного обладнання поповнився новими і цікавими гітарними педалями ефектів.

Компанія почала виробляти педалі, кожна з яких дає лише один ефект, однак якість при цьому залишається абсолютно фантастичним! Для своїх педалей T-REX використовують тільки найкращі і перевірені технології - технології успіху і світової слави!!! Поговоривши про історію компанії T-REX, неможливо залишити без уваги її популярні гітарні педалі ефектів, тому коротко поговоримо про кожну з них.

T-REX Replica - одна з найкращих у світі цифрових педалей ефектів, delay. У цій педалі ідеально поєднується «крутий» звук цифрової затримки, студійної якості і тепле звучання лампового ехо. Педаль затримки має регулятори швидкої і точної настройки всіх параметрів - TIME, REPEAT, MIX і LEVEL. Для імітації звукового ефекту стрічкового ехо 60-років існує кнопка «Hi-cut», яка вирізає високі частоти у повторень. А завдяки кнопці TAP можна просто змінити тривалість нот ділея з 1/4 до 1/8 триолей. T-REX Replica ідеальна, і є в арсеналі багатьох світових зірок - Gary Moore, John Mayer, Carlos Santana, Greg Lake, Steve Morse та інші.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а