• Музичні подарунки для музикантів

TAYE

Виводити по Сортувати за ціною 123456 ... 7>>

За брендами

За Цінами


TAYE SM522C-GBB
ціну уточнюйте
TAYE RP522S-BSC
ціну уточнюйте
TAYE SB1406S-GI
ціну уточнюйте
TAYE DT680-BK
ціну уточнюйте
TAYE TP522S-JG
ціну уточнюйте
TAYE TP0808R-BW
ціну уточнюйте
TAYE TO-SM622FD-GA
ціну уточнюйте
ASTRO MAXS522C-WR
ціну уточнюйте
ASTRO MAXS522S-WR
ціну уточнюйте
TAYE RP52414RSDHN-JB
ціну уточнюйте
TAYE SM622FD-IB
ціну уточнюйте
TAYE SB622FD-AR
ціну уточнюйте
123456 ... 7>>

Сімейний бізнес компанії Taye Manufacturing Company був заснований в 1975 році. Компанія займалася виготовленням барабанів і "заліза" для різних відомих торгових марок. Їх барабани дуже добре зарекомендували себе. До 1999 році компанія відчула необхідність випускати лінію барабанів під власним брендом. Рей Айотте (власник компанії), прославлений виробник custom барабанів, власник крамниці барабанів, викладач і професійний барабанщик, дуже добре уявляє, як отримати чудову звучить інструмент.

Компанія Taye Drums стала створювати інструменти не схожі ні на які інші. Було запатентовано 20 характерних особливостей даних інструментів. Такі з них: SideLatch™ Snare Release, SlideTrack™ tom holder, PocketHinge™ bracket і багато інших.

Компанія Taye Drums може сміливо сказати, що абсолютно все виготовляється компанією. Від ободів барабана, до хромування і покриття дзеркальними лаками. Навіть виготовляються власні барабанні пластики. Ретельний контроль якості піднімає цю продукцію на найвищий рівень. За останні кілька років компанію визнали у всьому світі, так як її барабани майстерно спроектовані, добре сконструйовані і мають відмінне звучання. Вражаючим стало те, що барабани Taye мають доступну ціну.

Філософія компанії Taye Drums полягає в ідеї, що хороші барабани не повинні коштувати багато, а повинні бути доступні всім.