• Музичні подарунки для музикантів

TECH21

Виводити по Сортувати за ціною 123>>

За брендами
Tech 21 - американська компанія з виробництва гітарних і басових педалей, підсилювачів, заснована в 1989 році. У 1989 році, після 10 років вивчення різних гітарних підсилювачів, B. Andrew Barta розробив і запустив у виробництво унікальну технологію SansAmp, заснувавши компанію Tech 21.

Гітарні педалі, побудовані за цією технологією емуляції звучання лампових підсилювачів, дозволяють музикантам підключати їх безпосередньо в мікшерний пульт при запису в студії або на сцені.
100% аналогова схема, в основі якої лежить реальна структура звучання, включає в себе моделювання гітарних передпідсилювачів і підсилювачів, а також гітарних динаміків і положення мікрофону.
SansAmp дозволяє отримати дійсно "великий" звук, використовуючи для цього всього лише невелику педаль.
Сьогодні технологія SansAmp розвинулася у значну лінію продукції, крім гітарних педалей з'явилися гітарні комбо, підсилювачі і передпідсилювачі.
Вся продукція Tech 21 збирається вручну в США, і для її виготовлення використовуються тільки найкращі та ексклюзивні компоненти.
Налаштування різних моделей SansAmp включають в себе класичне звучання Marshall, Fender, Mesa/Boogie, SVT, а також різних музикантів, таких як Santana, Metallica, Van Halen і Hendrix.
Всі зазначені параметри - відправна точка для того, щоб знайти своє власне звучання, використовуючи продукцію Tech 21.


На ринку
з 2008 року

Офіційна гарантія на
музичні інструменти
від виробника

Варіанти оплати

Доставка

КОНТАКТИ:

© 2008-2020 JustMusic – магазин музичних інструментів | м.Київ, вул.М.Ушакова 8а